|
|
کدخبر: ۱۴۶۱۲۵

در صورت امضای قرارداد ارسالی

خبرگزاری تسنیم: «توما ایروکاو» مربی ژاپنی بیس بال، در صورت امضای قرارداد ارسالی از سوی فدراسیون، از ماه آینده هدایت تیم جوانان کشورمان را برعهده می گیرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از فدراسیون انجمن های ورزشی، قرارداد «توما ایروکاوا» مربی ژاپنی بیس بال ارسال شد تا وی پس از امضای آن، از ماه آینده کار خود را در راستای پشتوانه سازی و استعداد یابی و همچنین هدایت تیم ملی جوانان کشورمان شروع کند.

قرار است وی به مدت یک سال در این خصوص با انجمن بیس بال و سافت بال کشورمان همکاری کند و با حضور در استان های مختلف، چهره های مستعد را شناسایی و به آموزش آنان بپردازد.

در این خصوص " کیوان صفاییان " دبیر انجمن بیس بال و سافت بال به سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی گفت: در دوره تازه حیات این انجمن، مقوله آموزش و پایه سازی در اولویت قرار دارد و ما بنا داریم با جذب این مدرس ژاپنی، پشتوانه سازی کنیم و جوانان آتیه دار را کشف و آنان را برای فردایی بهتر آماده کنیم.

وی با تاکید بر اینکه راه اندازی تیم ملی جوانان بیس بال برای نخستین بار است که در کشورمان به وقوع می پیوندد، افزود: به این منظور قرارداد توما ایروکاوا را برای وی ارسال کردیم و قرار است ایشان بعداز تعطیلات نوروزی به تهران بیاید و کارش را رسما شروع کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر