|
|
کدخبر: ۱۴۶۱۳۴

در کاراته از تمام ظرفیت های خرد جمعی استفاده می کنیم

دبیر فدراسیون کاراته در واکنش به انتقادهای اخیر از کادر فنی تیم ملی گفت: دوران قرون وسطی به پایان رسیده و بله قربان گو بودن با قرن بیست و یک سازگاری ندارد.

محسن آشوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در واکنش به انتقادهای اخیر برخی از اعضای خانواده کاراته مبنی بر اینکه مسئولان فدراسیون از افرادی که بله قربان گو هستند در کادرفنی تیم ملی استفاده می کنند، گفت: طی چند روز گذشته برخی ها مصاحبه هایی را انجام داده اند که فدراسیون کاراته از مربیانی که بله قربان گو و مطیع هستند در کادرفنی تیم ملی استفاده می کند، اما باید بگوییم که دوران قرون وسطی به پایان رسیده و در قرن بیست و یکم هستیم.

وی افزود: مطیع بودن با معادلات قرون ۲۱ سازگاری ندارد، در حال حاضر در دنیا استفاده از ظرفیت ها و خرد جمعی جواب می دهد. خوشبختانه این فاکتورها در دستور کار ما قرار دارد، اما تلاش می کنیم از همه ظرفیت ها استفاده کنیم.

دبیر فدراسیون کاراته در ادامه خاطرنشان کرد: فدراسیون کاراته از فرآیند تجربه، فن و اطلاعات همه دوستان استفاده می کند، چرا که ما مربیانی را نمی خواهیم که در اردوها حضور داشته باشند و تنها سوت بزنند و برای ملی پوشان تایم بگیرند. در حال حاضر در کادرفنی تیم ملی از صاحب نظران، تاثیرگذاران و مسئولان در این رشته استفاده می کنیم. ما در جهت توسعه کاراته کشور، تقویت تیم ملی، دفاع از حیثیت فنی در آسیا و جهان تلاش می کنیم.

آشوری در پایان خاطرنشان کرد: ما محور کارمان خرد جمعی است. آنچه که در کشورهای توسعه یافته و پیشرفته صورت می گیرد همین است که از ظرفیت های فکری همدیگر استفاده می کنند و ما هم در همان جهت حرکت می کنیم.

انتهای پیام / م

ارسال نظر