|
|
کدخبر: ۱۴۶۱۵۸

سرپرست تیم ملی والیبال با بیان اینکه بازیکنانی که شرایط پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند، آمادگی خود را حفظ کنند، گفت: در مراحل بعدی تعدادی حذف و تعدادی اضافه خواهند شد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگارانامیر خوش خبر اظهار داشت: اردوی تیم ملی والیبال الف و ب از دهم اسفند آغاز می شود و تا آغاز بازی های ایران در لیگ جهانی والیبال ادامه خواهد داشت و پس از بازیهای آسیایی به پایان می رسد.

وی با بیان اینکه اردوی آماده سازی مانند ادوار گذشته سه روز تمرین یک روز استراحت خواهد بود، گفت: پیشنهاد می کنم به بازیکنان روز نهم فروردین ماه به اردو بیایند تا ضمن استراحت از روز دهم با آمادگی کامل تمرینات را آغاز کنند. در ضمن ۱۳ فروردین(روز طبیعت) اردوی تیم های ملی الف و ب تعطیل خواهد بود.

سرپرست تیم ملی والیبال در باره کادر فنی تیم ملی والیبال و مربیانی که تمرینات را پیگیری خواهند کرد، گفت: این موضوع و برنامه کامل آماده سازی تیم ملی والیبال روز دوشنبه در دیدار دبیرکل فدراسیون والیبال و من با کواچ سرمربی جدید تیم ملی در ترکیه مشخص می شود و پس از جمع بندی کامل اعلام خواهد شد. همچنین کلیه فیلم های لیگ برتر را به او می دهیم.
وی در ادامه با بیان اینکه ۴۰ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی از بازیکنان خوب لیگ برتر بودند که در مسابقات امسال شرایط مناسبی داشتند، گفت: این نفرات توسط کمیته فنی و نظر خواهی از برخی از مربیان لیگ برتر انتخاب شده اند و قطعا در ادامه تمرینات به این افراد تعدادی دیگر اضافه خواهند شد و تعدادی نیز خط می خورند.

خوش خبر در پایان خاطرنشان کرد: اردوی تیم ملی والیبال تا دیدار دوستانه ایران و استرالیا در اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت و بعد تیم ملی الف به بلغارستان و صربستان اعزامی می شود تا چند دیدار دوستانه با این تیم ها داشته باشد. تیم ملی والیبال از صربستان راهی ایتالیا خواهد شد تا دو بازی خود در لیگ جهانی سال ۲۰۱۴ را در برابر تیم ملی والیبال این کشور برگزار کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر