|
|
کدخبر: ۱۴۶۲۶۳

رئیس آکادمی ملی فوتبال در نشست هیات رئیسه عملکرد یک ساله آکادمی را ارائه کرد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگارانمحمد علیزاده - رئیس آکادمی ملی فوتبال با ارائه گزارش آکادمی ملی فوتبال گفت: فعالیت های آکادمی شامل فعالیتهای عمرانی، زیر ساختی ویژن، مدارس فوتبال و فعالیتهای مربوط به فوتبال پایه است. در بخش عمرانی ساخت مرکز سنجش آمادگی جسمانی؛ احداثرختکن در زمین ساحلی، فضا سازی و… در دستور کار قرار گرفت و در حال اجرا است. در بخش ویژن ۱۲ کارگاه آموزشی در سه فاز در برگزار کرده ایم. ضمن اینکه بخشی از کار به استانها محول شده است.

در بخش مدارس فوتبال نهمین نشست این مدارس فوتبال سراسر کشور برگزار شد و از مدارس فوتبال برتر کشور و مسئولین آنها تقدیر شد.

ارزیابی به صورت مرتب از مدارس انجام شده و درحال حاضر ۶۳۳ مدرسه فوتبال در ۳۱ استان کشور به صورت رسمی ثبت شده و در سایت فدراسیون فوتبال وجود دارد و دائما برای این مدارس کارگاههای آموزشی در استانها برگزار می شود.

رئیس آکادمی ملی فوتبال در پایان خاطرنشان کرد: فستیوال زیر ۱۲ سال کشور با حضور بلاتر برگزار شد و علاوه بر آن همایش علم و فوتبال هم با حضور ۲۰۷۴ نفر با شکوه خاصی برگزار شد.

مرکز مطالعات و کتابخانه آکادمی ملی فوتبال در حال حاضر در ایران و خاور میانه هم از نظر کیفیت و کمیت بی نظیر است، که در حال حاضر مورد استفاده محققان و فوتبال آموزان کشور است. دوره های مختلف بدنسازی و مهارت بازیکنان فوتبال پایه، سنجش و ارزیابی تیم های ملی و همچنین باشگاهی از کارهایی بود که در سال گذشته انجام شد.

تصمیم برای ایجاد آکادمی برای باشگاههای لیگ برتری گرفته شد و در این راه ۱۰ باشگاه لیگ برتری آکادمی هایشان را تاسیس کردند و به دنبال این هستیم تا این اتفاق در همه باشگاههای لیگ برتری بیافتد.

انتهای پیام /

ارسال نظر