|
|
کدخبر: ۱۴۶۳۳۴

خبرگزاری تسنیم: سرمربی میلان با دفاع از خود برابر انتقادات گفت که وی مسبب ناکامی های دنباله دار روسونری در فصل جاری نیست.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، کلارنس سیدورف تاکید کرد خود را مسبب بحران میلان در فصل جاری نمی داند هرچند اگر فرصت کافی در اختیارش قرارش بگیرد می تواند با رفع مشکلات موجود، روسونری را احیا کند.

پس از ثبت ۳ شکست متوالی در کارنامه میلان در تمامی رقابت ها از جمله باخت ۴ بر یک برابر اتلتیکومادرید در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، برخی گزارش ها در رسانه های ایتالیایی حکایت از اخراج قریب الوقوع کلارنس سیدورف، سرمربی هلندی روسونری دارند. در همین حال گروهی از هواداران دوآتشه میلان هم شروع به سردادن شعار های اعتراض آمیز به نحوه عملکرد ماریو بالوتلی، مهاجم ایتالیایی تیم و همچنین آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه کرده اند.

سیدورف ۳۷ ساله در خصوص بحرانی که تیمش به آن دچار شده است، به شبکه تلویزیونی میلان گفت: یک مربی که از استخدام شدن او تنها چندماه گذاشته و هنوز مدت زیادی تا پایان قرارداد ۲ ساله اش مانده است چقدر باید خطر را احساس کند؟ من مسئول بحرانی که میلان به آن دچار شده است، نیستم. من اینجا هستم تا شرایط را بهبود ببخشم. با میلان قرارداد دارم، مسئولان باشگاه هم به من اعتماد دارند و تمام تلاشم را هم برای تیم انجام داده و خواهم داد. کارهای زیادی باید برای بهبود وضعیت میلان صورت بگیرد اما من مطمئنم میلان با من می تواند تیمی قدرتمند برای فصول آینده بسازد. برای من مهم نیست که شما خوش بین نیستند، چون خودم اینگونه هستم.

هافبک پیشین روسونری که در اواسط فصل جاری جای ماسیمیلیانو آلگری را روی نیمکت میلان گرفت، تصریح کرد: زمانی که به میلان آمدم، تیم از نظر جسمانی و روانی وضعیت خوبی نداشت. نباید انتظار داشت که آن شرایط بحرانی به این سرعت برطرف شود. بازیکنان در حال پیشرفت هستند اما نتایج ثبات ندارند. این همان چیزی است که ما به دنبال آن هستیم.

میلان امروز(یک شنبه) در شرایطی میزبان پارماست که با ۳۵ امتیاز در رده دهم جدول و در فاصله ۳۷ امتیازی یوونتوس صدرنشین قرار دارد.

انتهای پیام /

ارسال نظر