|
|
کدخبر: ۱۴۶۳۷۰

حدادی فصل بعد به NBA باز می گردد

ملی پوشان بسکتبال کشورمان عصر روز یکشنبه با حضور در آسایشگاه ثارالله با جانبازان قطع نخاعی هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، عصر امروز برخی از ملی پوشان بسکتبال ایران به همراه مسئولان و کادر فنی تیم مهرام با حضور در آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی ثارالله ضمن دیدار با جانبازان هشت سال دفاع مقدس و اهدای گل و شیرینی از وضعیت آنها نیز مطلع شدند.

در این بازدید که با پیشنهاد حامد حدادی، ارزشمندترین بازیکن آسیا صورت گرفته بود برخی از ملی پوشان از جمله صمد نیکخواه بهرامی، کاپیتان تیم ملی حضور داشت.

از نکات حاشیه ای این دیدار می توان به کری خوانی سرخابی ملی پوشان با جانبازان اشاره کرد که صحنه های جالبی را نیز به وجود آورد.

حامد حدادی که ۵ سالی در لیگ NBA آمریکا حضور داشت، بیشتر مورد توجه حاضرین بود و اکثر جانبازان دلیل جدایی وی را از این لیگ جویا بودند که حدادی نیز در پاسخ به آنها اعلام کرد فصل بعد دوباره به آنجا بازمی گردد.

یکی از دیگر از جانبازان نیز خطاب به حدادی گفت: ما از حضور شما قهرمانان در میادین جهانی روحیه می گیریم که حدادی نیز خطاب به وی عنوان کرد: اگر موفقیتی بوده، به خاطر ایثار و فداکاری شما بوده است.

حامد حدادی

شاید جالب ترین بخش بازدید به جانبازی اختصاص داشته باشد که خود را پرسپولیسی دو آتشه می دانست و کری خوانی شدیدی را با حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی که استقلالی هستند، داشت.

بازدید ملی پوشان بسکتبال از آسایشگاه جانبازان ثارالله

انتهای پیام / ن

ارسال نظر