|
|
کدخبر: ۱۴۶۵۴۳

چهل و یکمین دوره تورنمنت بین المللی تکواندو هلند

خبرگزاری تسنیم: در چهل ویکمین دوره تورنمنت بین المللی تکواندو هلند، سجاد مردانی به مدال طلا رسید و مسعود حجی زواره بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.

به گزارش سایت فدراسیون تکواندو، چهل ویکمین دوره تورنمنت بین المللی تکواندو هلند در شهر آیندهون در حال برگزاری است. در دومین روز مسابقات، سجاد مردانی، علیرضا نصرآزادانی و مسعود حجی زواره به عنوان نمایندگان کشورمان به مصاف رقیبان رفتند.

مسعود حجی زواره تکواندوکار وزن ۷۴ - کیلوگرم کشورمان پس از برتری در دیدارهای مقدماتی و نیمه نهایی، راهی مرحله فینال شد که در پایان این مرحله، با کسب مدال نقره بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.

حجی زواره پیش از این در دور نخست به مصاف نماینده از کرواسی رفت و در بازی دوم خود با برنده دیدار ایتالیا و بلاروس روبرو شد.

همچنین سجاد مردانی در وزن ۸۷ + کیلوگرم در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شد و در دور دوم با برتری برابر برنده دیدار بلژیک و انگلیس، در دیدار فینال به مصاف تکواندوکاری از گابن که پیش از سکوی نخست مسابقات قهرمانی جهان را مکزیک به دست آورده بود، رفت و با حذف وی به مدال طلای این وزن دست یافت.

علیرضا نصرآزادانی دیگر نماینده تیم ملی کشورمان در وزن ۷۴ - کیلوگرم از دور رقابت ها کنار رفت.

در نخستین روز مسابقات، محمد باقری معتمد در وزن ۶۸ - کیلوگرم و یوسف کرمی در وزن هفتم موفق به کسب یک مدال نقره و یک مدال برنز شدند.

انتهای پیام /

ارسال نظر