|
|
کدخبر: ۱۴۶۵۸۴

پول تعیین کننده است اما تضمین کننده موفقیت نیست

خبرگزاری تسنیم: سرمربی پیشین تیم فوتبال کشورمان از سیاست های فدراسیون فوتبال انتقاد کرد.

حشمت مهاجرانی در خصوص اینکه فدراسیون در زمینه تامین مبلغ قرارداد کارلوس کی روش و امکانات برای تیم ملی کشورمان به مشکل خورده است، به گفت: معمولاً در کشورهای مختلف در مورد کار با سرمربی تیم ملی و ادامه همکاری با او یا کمیته فنی فدراسیون تصمیم گیری می کند یا رئیس فدراسیون.

وی در ادامه افزود: من دقیقاً از بودجه مالی و امکانات فدراسیون فوتبال خبر ندارم اما وقتی رئیس فدراسیون تاکید کرده است برای تهیه پول کی روش با مشکل مواجه هستند حتماً کارد به استخوان رسیده است، چرا که فدراسیون در پرداخت حق و حقوق سرمربی تیم ملی براساس قرارداد عمل می کند.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در اظهارنظری جالب در مورد اضافه شدن دستیاران برزیلی و آرژانتینی به کادر فنی تیم ملی اظهار داشت: سیاست فدراسیون فوتبال عجیب است. از یک سو می گویند پول نداریم اما از سوی دیگر ۳ دستیار به کادر فنی تیم ملی اضافه می کنند. با این کار به یاد مثل یک بام و دو هوا می افتیم!

وی خاطر نشان کرد: استخدام دستیاران جدید برای کی روش البته همانطور که گفتم با طرح این موضوع که فدراسیون با مشکلات مالی دست به گربیان است، منافات دارد. مسلماً این دستیاران علاوه بر مبالغ قراردادشان منزل، ماشین و امکانات دیگر می خواهند که تامین آنها از سوی فدراسیون فوتبال در شرایط فعلی دشوار به نظر می رسد.

مهاجرانی همچنین اظهار داشت: باید به این واقعیت بپردازم و بگویم فوتبال ما دانایی حل مشکلات را دارد اما با وضعیت فعلی توانایی حل مشکلات را ندارد. مسلماً باید در این موضوع بازنگری و تامل شود.

وی در پایان عنوان کرد: این یک حقیقت است که بدون بودجه نمی توان کار را به خوبی پیش برد اما باید این موضوع را نیز لحاظ کرد که پول عاملی تعیین کننده در فوتبال است اما موفقیت در این رشته ورزشی را تضمین نمی کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر