|
|
کدخبر: ۱۴۶۶۲۹

قضاوت مردم در مورد فوتبالیست ها اشتباه است

خبرگزاری تسنیم: مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد به غیر از علی پروین دیگر مسئولان این باشگاه را نمی شناسد.

محمدرضا خلعتبری در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمابتدا در مورد شرایط فعلی پرسپولیس و شانس قهرمانی این تیم اظهار داشت: خوشبختانه اردوی بسیار خوبی را در شمال برگزار کردیم و در حال حاضر از لحاظ روحی و همچنین آمادگی بدنی در شرایط خوبی قرار داریم.

وی در ادامه افزود: ۳ بازی حساس داریم ولی فکر می کنم بازی با داماش بسیار تعیین کننده است. اگر این تیم را ببریم شانس قهرمانی پرسپولیس خیلی زیاد خواهد شد. البته دیگر مدعیان هم شانس دارند و به هیچ وجه چیزی قابل پیش بینی نیست.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در مورد مشکلات مالی سرخپوشان که با اعتراض بازیکنان این تیم همراه شده است، گفت: حرف خاصی در این مورد ندارم، چون هر صحبتی کنیم فایده ندارد. بازیکنان به اندازه کافی سختی کشیده اند ولی مشکلات حل نشده است. ما فقط به خاطر هواداران و آبروی خود بازی می کنیم ولی این درست نیست که فکری به حال و روز بازیکنان نمی کنند. بازیکنان باید از لحاظ فکری آزاد باشند ولی اکثر بچه ها بدهکار هستند و مشکلات شان هم حل نشده است و به همین خاطر ذهن شان درگیر است.

خلعتبری به نقش وزارت ورزش در مشکلات اخیر باشگاه پرسپولیس اشاره و عنوان کرد: به هر حال وزارت ورزش نقش مهمی در باشگاه پرسپولیس دارد و امیدوارم هر چه زودتر این مشکلات برطرف شود. راستش را بخواهید من مسئولان پرسپولیس را نمی شناسم و فقط پروین را دیده ام. شناختی اندک هم از آقای منتقمی دارم و فقط می دانم شمالی است! فقط باید بگویم که بازیکنان پرسپولیس در سخت ترین شرایط به سر می ببرند و امیدوارم وضعیت درست شود.

وی در مورد اینکه برخی معتقدند فوتبالیست ها به هیچ عنوان مشکل مالی ندارند، اظهار داشت: به خدا قسم اینطور نیست. نمی دانم مردم در مورد فوتبالیست ها چگونه قضاوت می کنند. شاید یک ماشین خوب ملاک قضاوت مردم باشد ولی این نوع قضاوت منطقی نیست. باور کنید ما هم مشکلات خاص خودمان را داریم. بیمار نیستیم که بی جهت ناله کنیم و واقعا مشکل مالی داریم.

مهاجم پرسپولیس در پایان در مورد اینکه سال ۹۲ برای اش چطور بوده است، گفت: سال بدی نبود و خدا را شکر می کنم. امیدوارم در سال ۹۳ عملکرد بهتری داشته باشم و با پرسپولیس قهرمان لیگ شوم.

انتهای پیام /

ارسال نظر