|
|
کدخبر: ۱۴۶۶۶۸

پس از قهرمانی در رقابت های جام جهانی آمریکا

سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد و دارنده مدال نقره المپیک معتقد است موفقیت و قهرمانی در رقابتهای جام جهانی آمریکا حق آزاد کاران کشورمان بود.

منصور برزگر در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانضمن بیان این مطلب افزود: کشتی ایران دارای پتانسیل های بسیار بالایی است که این موضوع در رقابتهای جام جهانی با درخشش آزادکاران جوان کشورمان مشهود بود.


دارنده مدال طلای جهان تصریح کرد: رسول خادم کارش را به خوبی بلد است چرا که در هر یک از مسابقات جام جهانی ترکیبی را به میدان فرستاد که نتیجه لازم را به دست آورد.


برزگر در خصوص عملکرد کشتی گیران ایرانی در این مسابقات اظهار داشت: اکثر بچه ها به خصوص کشتی گیران جوانی که برای نخستین بار میدان بزرگ جام جهانی را تجربه کردند در این مسابقات پر فروغ ظاهر شدند، فقط عزت اله اکبری و تا اندازه ای احسان لشگری نتوانستند کشتی های همیشگی خود را بگیرند اما در مجموع در تمامی اوزان نفرات تیم عملکرد قابل قبولی داشتند.


دارنده دو مدال نقره جهان با بیان این که کشتی ایران هم اکنون قدرت بلامنازع کشتی در جهان است خاطرنشان کرد: کشتی آزاد ایران در حال حاضر در هر وزن چند کشتی گیر شاخص را دارد که این موضوع مرهون زحمات دو سال گذشته رسول خادم و همکارانش است و من مطمئن هستم اگر همین طور پیش رویم در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ نیز قهرمان خواهیم شد اما به شرطی که مسئولان ورزشی کشور با نگاهی وبژه حمایت های خود را از ورزش اول کشور دریغ نکنند.


انتهای پیام /

ارسال نظر