|
|
کدخبر: ۱۴۶۶۷۷

از کشتی هایم راضی نبودم و باید بهتر شوم

ملی پوش وزن دوم تیم ملی کشتی آزاد گفت: کسب سومین عنوان قهرمانی در جام جهانی کشتی آزاد در خاک آمریکا مزه دیگری داشت.

مسعود اسماعیل پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، درباره کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی کشتی آزاد در آمریکا گفت: با توجه به اینکه در دو دوره قبل این رقابت ها قهرمان شده بودیم بچه ها انگیزه بالایی برای رسیدن به سومین عنوان قهرمانی داشتند.

وی ادامه داد: قهرمانی در خاک آمریکا با توجه به اینکه این تیم قدرتمندانه و برنامه ریزی شده در مسابقات حاضر شده بود، مزه دیگری داشت. در دیدار فینال هم خیلی از روس ها بهتر بودیم، اما آنها در اوزان ۵۷،۶۱ و ۸۶ کیلوگرم کشتی گیران بسیار خوبی داشتند، اما در سایر اوزان کشتی گیران ایران سرتر از حریفان بودند. با این نتایج حالا دیگر روس ها باید از ایرانی ها بترسند.

دارنده مدال برنز جهان با بیان اینکه سطح مسابقات جام جهانی در این دوره بالا بود در خصوص عملکردش در این رقابت ها گفت: از کشتی هایم راضی نیستم و تنها مقابل حریف هندی عملکرد خوبی داشتم و از بقیه مسابقات راضی نبودم و باید بهتر شوم. هر چند که رسول خادم با مربیان تیم ملی از عملکردم رضایت داشتند اما خودم اعتقاد دارم که باید خیلی بهتر از این شوم.

اسماعیل پور خاطرنشان کرد: امیدوارم با حضور در اردوهای تیم ملی و تمرینات بیشتر به سطح آمادگی بالاتری برسم و برای حضور موفق در بازی های آسیایی و مسابقات جهانی آماده شوم.

انتهای پیام / م

ارسال نظر