|
|
کدخبر: ۱۴۶۷۲۳

به دنبال درج برخی از اخبار درخصوص اردوهای تیم ملی و مذاکره با یکی از مربیان لیگ برتر برای حضور در تیم ملی به عنوان سرمربی، اطلاعیه ای به شرح زیر صادر شد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،به دنبال درج برخی از اخبار درخصوص اردوهای تیم ملی و مذاکره با یکی از مربیان لیگ برتر برای حضور در تیم ملی به عنوان سرمربی، اطلاعیه ای به شرح زیر صادر شد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

با توجه به درج خبرهایی در خصوص لغو اردوی تدارکاتی تیم ملی در آفریقای جنوبی، به اطلاع عموم مردم فوتبالدوست کشور می رساند، با توجه به هماهنگی های انجام شده و پیگیری های به عمل آمده کلیه اردوهای پیش بینی شده با نظر سرمربی تیم ملی به صورت کامل و یک به یک انجام خواهد شد و فدراسیون فوتبال در این خصوص برنامه ریزی های لازم را انجام داده است.

از سوی دیگر یکی از روزنامه های صبح امروز ۲۶ اسفند و با استناد به روزنامه یورتانی لیست کرواسی تحت عنوان " کرانچار قبل از جام جهانی جانشین کی روش می شود " خبر از مذاکره فدراسیون فوتبال با سرمربی تیم سپاهان اصفهان منتشر کرد. در این خصوص فدراسیون فوتبال اعلام می دارد هیچ مذاکره ای نه تنها با سرمربی این تیم و هیچ مربی دیگری انجام نداده و کارلوس کی روش فعالیت خود را همچنان و با قدرت ادامه می دهد.

انتهای پیام /

ارسال نظر