|
|
کدخبر: ۱۴۶۹۰۰

در گفت وگو با فارس

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این شرایط بد ما مالی که باشگاه دارد، سارق ها چک ۱۰۰ میلیونی، سکه و دلارهایم را به سرقت بردند.

به گزارشخبرگزاری فارس، میثم حسینی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین روز گذشته متوجه شد که از منزل او سرقت شده است. از همین رو تمرینات فوتبال را رها کرد و به منزل رفت.

حسینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارسکه چه چیزهایی از منزل شما به سرقت رفته است، گفت: سکه، دلار، لباس ورزشی و یک چک ۱۰۰ میلیونی که روی هم بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان می شود از منزل من سرقت شده است.

وی افزود: من دیروز وقتی ساعت حدود۲۱ به منزل رسیدم دیدم درب بالکن منزلم باز است و سپس متوجه شدم تمام خانه ام را در روزهایی که وضعیت پرسپولیس این طور است جارو کرده اند.

مدافع قرمزپوشان تاکید کرد: من حتی امروز تا نیم ساعت پیش به اداره آگاهی رفتم و انشاءالله هر چه سریع تر شب عیدی سارق منزل من هم پیدا شود. البته از همه کسانی که زحمت می کشند، مخصوصا نیروی انتظامی تشکر می کنم و امیدوارم که این مشکل زودتر حل شود. بالاخره این هم شانس ماست و روزهایی که یکسری مشکلات در باشگاه پرسپولیس است این اتفاق هم گریبان گیر ما شد.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر