|
|
کدخبر: ۱۴۶۹۵۱

در گفت وگو با فارس

مدیر آکادمی تیم فوتبال راه آهن گفت: با توجه به اتفاقات اخیر امیدوارم مسئولان پدرانه به تیم های پایه راه آهن توجه کنند.

محمود کلهر در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارسدرباره مشکلات به وجود آمده برای تیم های پایه راه آهن گفت: با توجه به اینکه ما بچه های جویای نامی در تیم های پایه راه آهن داریم امیدوار هستم مسئولان پدرانه به این بچه ها نگاه ویژه ای داشته باشند تا مشکلات تیم های پایه آکادمی راه آهن به زودی حل شود.

وی افزود: متاسفانه مسائلی در باشگاه راه آهن پیش آمد که کمی دچار مشکل شده ایم. ما حدودا ۱۸۰ شاگرد تیم های پایه را زیر نظر داریم و باید بستری آماده شود که این نوجوانان که همه آنها در قالب تیم های مختلف در مسابقات پایه بسیار خوب ظاهر شدند شرایط برای ادامه کار آنها مهیا باشد.

کلهر ادامه داد: ما حتی چند بازیکن ما در چند روز اخیر از تیم های پایه راه آهن به تیم ملی دعوت شدند و حتی چند بازیکن هم به تیم بزرگسالان مان داده ایم. امیدوارم مسئولان کمک کنند تا ما در سال ۹۳ که سال بهره برداری از تیم های آکادمی راه آهن است را به خوبی و خوشی پشت سر بگذاریم. مطمئن باشید بازیکانی که در حال حاضر در تیم ما یک میلیون هزینه آنها می شود به زودی زود جز سرمایه های فوتبال این مملکت خواهد بود و من امیدوارم که مسئولین مشکلات این بازیکنان را و باشگاه راه آهن را حل کنند.

کلهر تاکید کرد: ما الان بازیکنانی داریم که قطعا در آینده می توانند خرج ۱۰ خانواده را بدهد. متاسفانه الان اتفاقی برای باشگاه راه آهن افتاده که من کمی نگران تیم های پایه هستم. سرمایه گذاری خوبی برای راه آهن شد و بازیکنانی بین ۶ تا ۱۰ سال و حتی برخی از رده های بزرگ تر را در اختیار گرفتیم اما متاسفانه با توجه به اینکه این رده ها الان شکل خود را گرفته ولی دچار مشکلاتی شده ایم. من امیدوارم مسئولان هوای سرمایه گذاری مسئولان راه آهن را داشته باشند تا بستری که برای یک قشر ضعیف مهیا شده از بین نرود اگر این بچه ها به حال خودشان رها نشوند مطمئن باشید در آینده می توانند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند و همواره باشگاه راه آهن رسالت خود را نشان می دهد من فقط در پایان باز هم از مسئولین می خواهم تا هوشمندانه به این موضوع نگاه کنند تا هر چه سریعتر تیم های پایه و آکادمی راه آهن بتواند با صلابت و جدیت کار خود را دنبال کند.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر