|
|
کدخبر: ۱۴۶۹۹۰

دولت پول ندارد معارضان ورزشگاه نصف جهان را لغو کند

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش برای واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی گفت: ورزشگاه نصف جهان ۱۰ سال است به این صورت مانده و دولت پولی ندارد معارضان را لغو کند.

به گزارشخبرگزاری فارس، امیر خادم در جلسه امروز با پیشکسوتان گفت: سال ۸۴ که دولت نهم شروع شد به رئیس سازمان تربیت بدنی وقت یعنی علی دایی پیشنهاد دادم که ترکیه به باشگا ه هایش مانند یک کارخانه وام می دهد. آن موقع طرح نظام باشگاه داری را دادم. ۸ سال پیش من نماینده مجلس بودم اما حالا صحبتی که آقای آشتیانی به عنوان یک پیشکسوت می گوید تا عملی شود، پرسپولیسی نخواهد بود.

وی ادامه داد: ما ۴ هزار میلیارد تومان حکم دادگاه داریم که ورزشگاه ها را تخریب کنیم. همین استادیوم آزادی تعداد زیادی معارض دارد که از سال ۵۳ حکم قطعی دادگاه را دارم تا این مجموعه را بگیرند. ورزشگاه نصف جهان اصفهان ۱۰ سال است که به همین صورت مانده و دولت پول ندارد معارض ها را لغو کند.

خادم با بیان اینکه ۳ هزار و ۵۰۰ طرح نیمه تمام داریم، تصریح کرد: این طرح های نیمه تمام ۱۲ هزار میلیارد تومان پول می خواهد. فرمایش شما پیشکسوتان درباره وام درست است. من این حرف را گفته بودم اما عملی نشد. حالا این موضوع در هیأت دولت مطرح شد که هزار و یک کار دارند تا ثابت شود باشگاه ها وام می خواهند تا این موضوع عملی شود. ببینید چقدر وقت می گذرد. تمام تلاش مان را می کنیم تا این باشگاه ها ساماندهی شوند. اگر پروین ضربه بخورد و اعتبارش زیر سؤال برود، اعتبار علی دایی و اعتبار خادم هم زیر سؤال می رود.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر