|
|
کدخبر: ۱۴۶۹۹۸

دولت دغدغه های مهمتری از فوتبال دارد

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم پرسپولیس گفت: پیشکسوتان باشگاه چگونه می توانند پرسپولیس را اداره و هزینه ها را تامین کنند؟

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، علی دایی در پایان نشست پیشکسوتان پرسپولیس با امیر رضا خادم برای بررسی خصوصی سازی این باشگاه گفت: امروز برنامه های بلندمدت مطرح شد که به هیچ عنوان اجرایی نیست و دردی از پرسپولیس دوا نمی کند اما عین واقعیت است و تمام صحبت ها درست بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد خاصی دارید اظهار داشت: پیشنهاد خاصی ندارم. روشی که خادم در نظر گرفته به نظرم محتمل ترین راه باشد که پرسپولیس از این وضعیت خارج شود تا بتواند در مسابقات آینده موفق شده و دل هواداران را شاد کند.

دایی تاکید کرد: کاری به گذشته پرسپولیس نداریم و حال و آینده مهم است و تیم باید برای سال آینده بسته شود.

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: باید در بازی های آخر نتیجه خوب بگیریم و با توجه به اینکه در لیگ قهرمانان آسیا ۳ سهمیه داریم باید قهرمان و یا نایب قهرمان لیگ شویم.

دایی در پاسخ به این پرسش که آیا موافق واگذاری این باشگاه به پیشکسوتان هستید، عنوان کرد: متاسفانه باید واقعیت ها را قبول کنیم. این پیشکسوتان چگونه می توانند پرسپولیس را اداره کنند؟ شما از رده های سنی تا هزینه ها بگیرید؛ آنها چگونه می توانند و از کجا بیاورند؟

وی ادامه داد: ترکیه به باشگاه هایش پول داد و کمک کرد اما الان مشکل این است که بتوانیم باری از دوش دولت برداریم. به خاطر همین این جلسات تشکیل می شود. در حال حاضر چنین فضایی وجود ندارد.

سرمربی پرسپولیس گفت: با این همه مشکلات این موضوع نشدنی است و دولت مشکلاتی بیشتر از فوتبال دارد و باید به آن بپردازد و نمی تواند به چنین مباحثوارد شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر