|
|
کدخبر: ۱۴۷۰۲۲

۴ هزار میلیارد تومان حکم دادگاه برای تخریب ورزشگاه ها است

خبرگزاری تسنیم: نماینده تام الاختیار وزیر ورزش برای واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی گفت: ورزشگاه نقش جهان ۱۰ سال است که به همین صورت مانده و دولت پول ندارد معارض ها لغو کند.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، حمید درخشان در جلسه امروز پیشکسوتان پرسپولیس با امیر رضا خادم معاون پارلمانی وزارت ورزش گفت: واگذاری پرسپولیس از طریق امکان مزایده ممکن نیست. می توان به این باشگاه یک وام خوب با ضوابط و طبق قانون دارد. ما نمی توانیم آن را دولتی اداره کنیم پس باید زودتر تکلیف مشخص شود.

در این نشست همچنین ابراهیم آشتیانی گفت: مردم دوست دارند این تیم در اختیار پیشکسوتان باشد. همانطور که کشور ترکیه به باشگاه هایی مانند گالاتاسرای کمک می کند در ایران هم می تواند چنین اتفاقاتی رخ دهد. آنها زمانی که تیمشان افت می کند نمی گذارند زمین بخورد.

به گزارش تسنیم، خادم در پاسخ به این ۲ پیشکسوت گفت: سال ۸۴ که دولت نهم شروع به کار کرد به علی آبادی رئیس وقت سازمان تربیت بدنی پیشنهاد دادم که دولت وام بدهد درست مانند ترکیه و طرح نظام باشگاه داری را دادم. آن زمان نماینده مجلس بودم و حالا ۸ سال می گذرد تا زمانی که صحبت های شما عملی شود دیگر پرسپولیسی وجود نخواهد داشت.

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش برای واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی تصریح کرد: ۴ هزار میلیارد تومان حکم دادگاه داریم که ورزشگاه ها را تخریب کنیم. همین ورزشگاه آزادی تعداد زیادی معارض دارد که از سال ۵۳ حکم قطعی دارند تا این ورزشگاه را بگیرند، همچنین ورزشگاه نصف جهان ۱۰ سال است که مانده و دولت پول ندارد معارض ها را لغو کند.

خادم با بیان اینکه ۳۵۰۰ طرح نیمه تمام داریم، یادآور شد: این طرح ها ۱۲ هزار میلیارد تومان پول می خواهد. فرمایش شما پیشکسوتان درباره وام درست است. من هم گفته بودم اما عملی نشد حالا این موضوع در هیئت دولت مطرح شده که آنها هزار و یک کار دارند تا ثابت شود باشگاه ها وام می خواهند و تا این موضوع عملی شود ببینید چقدر وقت زیادی می گیرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر