|
|
کدخبر: ۱۴۷۰۲۶

در زندگی ام لحظات سختی داشته ام

خبرگزاری تسنیم: مهاجم تیم ملی فرانسه معتقد است کسی انتظار ندارد فرانسه در جام جهانی ۲۰۱۴ دست به کار خاصی بزند.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، کریم بنزما، مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید در گفت و گو با برنامه «تله فوت» شبکه تلویزیونی «تی اِف وان» فرانسه گفت: پدر و مادر بودن فوق العاده است و این را برای همه آرزو می کنم. در طول زندگی ام لحظات سختی داشته ام ولی با این وجود همیشه به توانایی هایم اعتماد داشته ام.

وی با تمجید از هم تیمی پرتغالی اش گفت: به نظر من کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن تمامی ادوار تاریخ فوتبال است و من هم این شانس را دارم تا در کنار کریس، بهترین بازیکن جهان بازی کنم. از اینکه رابطه خوبی هم با او دارم خیلی خوشحالم.

مهاجم کهکشانی ها تصریح کرد: به نظرم رئال مادرید بهترین باشگاه جهان است و هیچ باشگاهی بالاتر از آن وجود ندارد. لیگ قهرمانان هم رقابتی است که من در آن عملکرد خیلی بهتری داشته ام.

بنزما با ستایش از ستاره پیشین تیم ملی فرانسه که در حال حاضر دستیار کارلو آنچلوتی در رئال مادرید است، اظهار داشت: زیدان هر روز به ارتقای سطح کیفی من کمک می کند.

تیم ملی فرانسه در گروه E جام جهانی ۲۰۱۴ با تیم های سوئیس، اکوادور و هندوراس همگروه است. مهاجم ۲۶ ساله فرانسه در این رابطه گفت: کسی انتظار ندارد فرانسه در برزیل کار خاصی انجام دهد. کسی برچسب مدعی را به ما نمی زند و همین برای ما مزیتی به شمار می آید.

انتهای پیام /

ارسال نظر