|
|
کدخبر: ۱۴۷۰۵۷

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باشگاه را به کسانی که خودشان دوست داشته اند فروخته اند ما فقط امروز دکور و عروسک بودیم.

بهروز سلطانی پس از جلسه امروز با وزارت ورزش در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، اظهار داشت: آقایان همه چیز را در پرسپولیس مشخص کرده و باشگاه را به کسانی که خودشان دوست داشته اند فروخته اند ما فقط امروز دکور و عروسک بودیم.

وی افزود: من می خواهم صدایم را همه بشنوند چرا از پیشکسوتان حمایت نمی کنند و تیم را می خواهند به کسی بدهند که خودشان دوست دارند. اگر کسی پرسپولیس را بخرد با توجه به صحبت های پیشکسوتان اجازه نخواهیم داد این تیم را بگیرند. همه چیز تعیین شده که تیم را به کسی دیگر بدهند، فقط می خواهند ما را بازیچه قرار دهند.

سلطانی ادامه داد: در جلسه امروز همه چیز مشخص بود، باشگاه پرسپولیس برندش پیشکسوتان هستند، امروز هم همه دکور و فیلم بودیم و الکی نشسته بودیم. آقایان خیال نکنند زرنگ هستند. ما همه چیز را می دانیم. هیچ کدام از پیشکسوتان اجازه نمی دهیم این تیم به دست کسی دیگر بیفتد حالا به هر کی می خواهند این تیم را بدهند، بعد ما می دانیم و آن کسی که از طرف آقایان تیم را گرفته است.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر