|
|
کدخبر: ۱۴۷۱۲۸

در حال تکمیل است؛

برنامه نود این هفته ساعت ۲۲:۵۲ دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ برنامه نود این هفته ساعت ۲۲:۵۲ دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.

اینآخرین برنامه نود در سال ۹۲است، برنامه بعدی نود و نخستین قسمت این برنامه در سال ۹۳، پنجشنبه ۱۴ فروردین برگزار خواهد شد.

سئوالمسابقه پیامکیاین هفته برنامه نود بهعملکرد این برنامه در سال ۹۲اختصاص یافته بود.


در ابتدای برنامه گزارشی از دیدار های لیگ قهرمانان آسیا و حاشیه های مربوط به آن پخش شد، در این بخش صحنه هایی از دیدارهایاستقلال - الریان و فولاد - الفتحپخش شد.

آماری از لیگ قهرمانان آسیا به تصویر کشیده شد.

سپس دیدار تیم هایسپاهان و تراکتورسازی مقابل حریفانو حاشیه های آنها پخش شد.

گزارشی ازپشت صحنه تهیه دکور برنامه نودپخش شد.

کیانوش عیاری کارگردان سینما نخستین میهمان برنامه نودبود.آماری از فیلم هایی که عیاری به عنوان کارگردان، مشاور کارگردان و نویسنده در آنها مشارکت داشت ارائه شد که نکته جالب این بخش حضور نداشتن وی در تعدادی از این فیلم های نامبرده بود.

عیاری که زاده خوزستان است، در فوتبال نیز سابقه کمی ندارد در تیم های مختلف خوزستانی به عنوان دروازه بان فعالیت می کرده است. و عکس هایی از سال های حضورش در تیم های فوتبال پخش شد.

گزارشی ازقسمت های پیشین برنامه نوددر سال ۹۲ پخش شد که به حضور حاج سید حسن خمینی و ولاسکو اختصاص یافته بود.صحنه هایی از گاف ها و سوتی های فردوسی پور مجری برنامه نوددر برنامه های مختلف سال ۹۲پخش شد که در نوع خود جالب توجه بود.

رضا کیانیان بازیگر سینماروی خط تلفنی برنامه آمد و از مردم کشورمان و بینندگان برنامه نود درخواست کرد برای آزادی ۵ سرباز ایرانی پیامک بدهند. وی افزود: سازمان ملل اعلام کرده استکه اگر تعداد پیامک ها و یا امضاها تا آخر امشب به یک میلیون نفر برسد سربازان ایرانی آزاد می شوند که تا کنون ۴۰۰ هزار امضا جمع شده و ۶۰۰ هزار پیامک یا امضای دیگر نیاز است.گزارش فوتبال ایرانیپخش شد که به علی پروین و جمعی از هنرمندان اختصاص یافته بود.

قسمتی ازسریال پایتختپخش شد و سپس دو تن از بازیگران این سریال میهمان برنامه نود بودند.

در حال تکمیل است…

گزارش از: سید محمد رضا آقایی میر

ارسال نظر