|
|
کدخبر: ۱۴۷۱۳۲

لیگ قهرمانان آسیا

دو تیم فولاد و سپاهان ایران روز چهارشنبه در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف حریفان خود می روند.

به گزارشخبرگزاری فارس، فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان روز چهارشنبه و در آخرین روز کاری سال ۹۲ به مصاف حریفان خود در لیگ قهرمانان آسیا می روند. نگاهی به این دو بازی می اندازیم؛

بنیادکار ازبکستان - فولاد ایران؛ آخرین برد سال قرمزپوشان

فولاد خوزستان بعد از پیروزی خانگی مقابل الفتح عربستان شرایط مناسب تری را برای ادامه حضور در لیگ قهرمانان آسیا دارد. البته مساوی برای فولاد در ازبکستان نتیجه مناسبی محسوب می شود ولی اگر این تیم بتواند بنیادکار را شکست بدهد هفت امتیازی خواهد شد و راهش را برای صعود هموارتر خواهد کرد.

میرجلال کاسیموف هم که سرمربیگری تیم بنیادکار را برعهده دارد دل خوشی از فوتبال ایران ندارد و هنوز داغ صعود نکردن به جام جهانی بر دل او و سایر ازبک ها باقی مانده است. او که سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان هم هست می خواهد از فولاد انتقام ناکامی تیم ازبکستان را بگیرد اما شاگردان حسین فرکی بسیار با انگیزه و آماده اند.

فولاد آرش افشین را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد ولی سرخپوشان اهوازی می خواهند توانایی خودشان را به رخ آسیا بکشند. آنها صدرنشین لیگ برتر ایران هم هستند و می توانند یکبار دیگر ازبک ها را در خانه مغلوب کنند و عیدی خوبی به فوتبال ایران و به ویژه هواداران خوزستانی خود بدهند.

گروه B

۱ - الجیش قطر ۴ امتیاز

۲ - فولاد خوزستان ۴ امتیاز

۳ - بنیادکار ازبکستان یک امتیاز

۴ - الفتح عربستان یک امتیاز

سپاهان ایران - الاهلی امارات؛ زردپوشان صدرنشین می شوند؟

زردپوشان اصفهانی بعد از پیروزی هیجان انگیز مقابل تیم قدرتمند الهلال عربستان اکنون آنها با روحیه مضاعف به مصاف تیم الاهلی می روند. سپاهان اگر در این بازی پیروز شود شاید صدرنشین شوند به شرط آنکه السد مقابل الهلال متوقف شود. سپاهان در مقابل الهلال نشان داد که تیمی جنگنده است که تا ثانیه های پایانی برای بردن تلاش می کند. الاهلی امارات هنوز بردی نداشته و دو مساوی دارد. زردپوشان اصفهانی می خواهند سال ۹۲ را با یک برد خانگی و آسیایی به پایان برسانند و عیدی خوبی به اصفهانی ها بدهند. بعید است الاهلی حرف زیادی برای گفتن مقابل قطب زرد فوتبال ایران داشته باشد. الاهلی احتمالا با اولین شکست خود به امارات برمی گردد و سپاهان هم آخرین برد سال ۹۲ را دشت خواهد کرد.

جدول گروه D

۱ - السد قطر ۴ امتیاز

۲ - سپاهان ۳ امتیاز

۳ - الاهلی امارات ۲ امتیاز

۴ - الهلال عربستان یک امتیاز

انتهای پیام / ن

ارسال نظر