|
|
کدخبر: ۱۴۷۲۱۱

پس از برگزاری جلسه در استانبول

خبرگزاری تسنیم: دبیرکل فدراسیون والیبال گفت: در نشست سه ساعته با سرمربی جدید تیم ملی، برنامه های تیم ملی والیبال تا آغاز لیگ جهانی نهایی شد و با وی هماهنگ شدیم.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از فدراسیون والیبال، محمود افشاردوست درباره نشست سه ساعته خود با کواچ در فرودگاه استانبول ترکیه افزود: در این نشست من و امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی، کواچ سرمربی و کراسیک مدیر برنامه هایش حضور داشتند.

این دیدار روز گذشته(دوشنبه) در استانبول انجام شد.

وی تصریح کرد: سرمربی جدید تیم ملی با دیدارهای دوستانه تیم ملی والیبال ایران با تیم های استرالیا، بلغارستان و صربستان قبل از لیگ جهانی موافق است و قرار شد هماهنگی اردوی صربستان نیز با ایشان باشد.

دبیرکل فدراسیون والیبال با بیان اینکه اردوی تیم ملی والیبال «الف» و «ب» ایران از دهم فروردین ماه آغاز می شود، خاطرنشان کرد: حسین معدنی و چورا از تیم کاله مازندران در تمرینات حضور خواهند داشت و حتما در دوره جدید فعالیت تیم ملی والیبال یک مربی ایرانی روی نیمکت خواهد بود. تا زمان حضور کواچ در ایران یک مربی بدنساز ایرانی در تیم ملی والیبال حضور خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه کواچ به همراه مربی بدنساز خود به ایران می آید، گفت: در نشست استانبول بر استفاده از تجربیات این دو مربی در سمینارهای یک روزه در ایران نیز تاکید شد که مورد موافقت طرفین قرار گرفت. کواچ از عملکرد مربی بدنساز خود خیلی راضی است و تاکید دارد که امسال به دلیل حضور او تیم پروجیا مصدوم نداشته است.

افشاردوست با بیان اینکه فیلم آخرین بازی های لیگ برتر والیبال و فهرست بازیکنان دعوت شده را نیز به سرمربی جدید تیم ملی دادیم، گفت: قرار شد بعد از دیدن فیلم ها، سرمربی تیم ملی بازیکنان جدید را معرفی کند. البته اگر نفرات جدیدی نیاز باشد.

وی در باره زمان حضور کواچ در ایران نیز گفت: این مورد بستگی به عملکرد تیم باشگاهی او در لیگ سری آ ایتالیا دارد که دیرترین زمان هفته اول اردیبهشت ماه سال آینده است، اما شاید به دلیل نتایج مرحله پلی آف این کار در زمان زودتر نیز انجام شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر