|
|
کدخبر: ۱۴۷۲۱۷

همین الان سه پیشنهاد همکاری دارم

خبرگزاری تسنیم: اسلوبودان کواچ سرمربی جدید تیم ملی والیبال کشورمان گفت که از انگیزه زیادی برای جانشینی ولاسکو در تیم ایران برخوردار است.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از فدراسیون والیبال، کواچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در دیدار روز گذشته(دوشنبه) خود با مسئولین فدراسیون والیبال ایران که در فرودگاه استانبول انجام شد، اظهار کرد: قسم می خورم که همین الان سه پیشنهاد همکاری به عنوان سرمربی از سه تیم خوب ایتالیا دارم. آنها حتی قرارداد را نیز برای من آماده کرده بودند اما سرمربیگری تیم ایران چیزی نبود که به راحتی از کنار آن بگذرم.

وی افزود: جانشینی ولاسکو سخت است. توقعات از والیبال ایران در دنیا بالا رفته و کار سنگین و پرمسئولیتی را پیشرو داریم. البته به مراتب انگیزه زیادی برای جانشینی ولاسکو و پیمودن راه و موفقیت با تیم ملی ایران دارم.

سرمربی صربستانی تیم ملی کشورمان که دو مدال طلا و برنز المپیک را در کارنامه بازیکنی خود دارد، گفت: خوشبختانه با روحیات ایرانی ها آشنا هستم و این کمک بزرگی به من خواهد کرد. البته با کمک دستیارانم شناخت بیشتر و کاملی تری نسبت به بازیکنان پیدا می کنم.

کواچ همچنین یادآور شد: سعی می کنم در این مدت فیلم های لیگ برتر امسال را بررسی کنم. ما زمان زیادی نداریم و باید تا حد ممکن به صورت هماهنگ کارها را انجام دهیم تا وقتمان تلف نشود.

انتهای پیام /

ارسال نظر