|
|
کدخبر: ۱۴۷۲۵۵

هم ریزش داریم و هم فرصت های جدید ایجاد می کنیم

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان گفت: درهای کمپ تیم ملی وزنه برداری به روی وزنه برداران شایسته باز است و این فرصت در اختیار همه وجود دارد که در طول مراحل دوم و سوم تمرینی به اردو اضافه شوند.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از سایت فدراسیون وزنه برداری، سرمربی تیم ملی وزنه برداری با بیان اینکه کادر فنی در مرحله نخست اردوها به آنچه که مدنظر داشت دست پیدا کرد، گفت: در این مرحله که ۱۸ روز به طول انجامید طبیعتا برخی از وزنه برداران در شرایط آمادگی قرار نداشتند و برخی دیگر هم با آسیب دیدگی های کهنه آمده بودند، اما ما همه این نفرات را در اردو نگه داشتیم تا بتوانند خودشان را با شرایط جدید تمرینی تطبیق دهند.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان در باره فهرست جدید و کنار گذاشته شدن هفت وزنه بردار در پایان مرحله اول اردوها اظهار داشت: ورزش وزنه برداری، ورزشی رکوردی است و کیلوها میزبان توانایی هر فرد را مشخص می کند. از طرفی ارودهای تیم ملی جای وزنه برداران آماده است و در این شرایط این خود ورزشکار است که با تلاش بیشتر می تواند جایگاه خودش را در تیم ملی تثبیت کند. به این ترتیب قرار نیست که هر کس به اردوی تیم ملی دعوت شد تا همیشه در اردوها باقی بماند. منطق کار می گوید هرچه که به جلوتر می رویم ریزش هم داشته باشیم اما در کنار این ریزش ما فرصت های جدیدی را هم برای وزنه بردران ایجاد می کنیم تا با حضور در اردوی تیم ملی میزان توانایی های خودشان را با سایر اردونشینان قیاس کنند.

زارع افزود: اینکه هفت وزنه بردار در پایان مرحله اول از جمع اردونشیان خارج می شوند به معنای خط خوردن آنها از تیم ملی نیست. ما با تک تک آنها در ارتباط هستیم و طبق یک برنامه تمرینی مشخص به همه آنها گفته ایم که باید در چه زمان هایی در چه سطح از آمادگی قرار داشته باشند. مطئنا اگر آنها طبق برنامه پیش بروند طی مرحله دوم و سوم اردوها دوباره به جمع ملی پوشان اضافه خواهند شد. این فرصت در مراحل بعدی اردوها برای سایر وزنه برداران آماده هم وجود دارد اما چیزی که همه وزنه برداران باید به آن آگاه باشند شان و منزلتی است که پیراهن تیم ملی وزنه برداری دارد. همه باید قدر این فرصت ها را بدانند و با انگیزه و توان بالا در اردوهای تیم ملی شرکت کنند. فقط با این نگرش است که می توانیم به همه آن اهداف بزرگی که ترسیم کرده ایم دست پیدا کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر