|
|
کدخبر: ۱۴۷۳۸۶

ناصرخان برای من از دنیا نرفته است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای برپایی اردوی مازندران من با اتوبوس رفتم و با همان هم برگشتم.

علی دایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، ابتدا با تبریک سال جدید به همه ایرانی ها اظهار داشت: خدا را شکر سال بدی را پشت سر نگذاشتیم. بالاخره مسائلی بود اما امیدوارم در سال ۹۳ همه مردم ایران شاد و خرم و ورزش ایران و مخصوصا فوتبال مان در جام جهانی موفق و سربلند باشد.

وی در مورد برخی اخبار مبنی بر حمله در اردوی مازندران به خودروی شخصی اش گفت: متأسفانه برخی ها همیشه از این خبرهای عجیب می زنند. من در مازندران پورشه و یا مازراتی ام کجا بود که بخواهند به آن حمله کنند. من با اتوبوس رفتم و با اتوبوس برگشتم. پورشه و یا ماشین دیگر من کجا بود که این حرف ها را می زنند.

دایی ادامه داد: حتما منظورشان این بود که به اتوبوس حمله کرده اند و اشتباهی اسم ماشین من را نوشته بودند. من نمی دانم منظورشان از این کار چیست اما خدا را شکر از مردم خونگرم مازندران تشکر می کنم که بدون هیچ مشکلی ما را همراهی کردند. اردوی خوبی بود و انشاء الله بتوانیم نتیجه آن را در ۳ بازی آینده ببینیم.

دایی در مورد ۳ بازی آینده پرسپولیس نیز گفت: بازی ها سخت است اما به امید خدا امیدوار هستیم و انشاء الله با تمام قدرت می رویم که سال را با یک نتیجه خوب آغاز کنیم. امیدوارم که به هدف مان برسیم.

وی درباره سال ۱۳۹۲ نیز گفت: خدا را شکر سال خوبی بود، خدا همیشه لطفش را به من نشان داده بود تا حدود زیادی سال ۹۲ سال خوبی برای من بود. امیدوارم ابتدای سال ۹۳ نیز همین طور باشد.

دایی در پایان ضمن زنده کردن یاد و خاطره ناصر حجازی نیز گفت: او همیشه برای من یک معلم خوب بود و باید این را بگویم ناصرخان برای من از دنیا نرفته است. او یک مربی تمام عیار بود و من همیشه او را قلبا دوست دارم. هیچ وقت دوست نداشتم ناراحتی ناصرخان را ببینم و امیدوارم همیشه یاد و خاطره این اسطوره تمام معنای فوتبال ایران زنده بماند. ناصرخان در فوتبال ایران به نظرم فردی بزرگ بود و ما باید همیشه یاد او باشیم. من خودم خیلی از موفقیت هایم را مدیون ایشان هستم.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر