|
|
کدخبر: ۱۴۷۴۶۷

تیم ملی مورد حمایت دولت هم هست

خبرگزاری تسنیم: معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان با رد برخی خبرها مبنی بر لغو اردوی تیم ملی فوتبال در آفریقای جنوبی گفت: بعد از پایان بازی های لیگ این اردو به طور حتم برگزار می شود.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نصرا… سجادی معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان با مطلوب توصیف کردن وضعیت تیم ملی فوتبال ایران در فاصله کمتر از ۱۰۰ روز به جام جهانی برزیل اظهار داشت: تیم ملی و فدراسیون فوتبال در این مورد مشکل خاصی ندارند و اگر هم باشد مثل همیشه وزارت ورزش و جوانان حامی تیم ملی است و به تیم ملی کمک خواهد کرد.

سجادی در مورد اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی هم یادآور شد: بعد از سه هفته پایانی لیگ برتر بلافاصله تیم ملی فوتبال ایران عازم آفریقای جنوبی شده و در آنجا اردویی ۲۴ روزه خواهد داشت.

وی ادامه داد: با اتمام این اردو، تیم ملی راهی برزیل و حضور در مرحله نهایی جام جهانی می شود. به طور حتم وزارت ورزش و جوانان از تیم ملی حمایت کرده و خواهد داشت و برای همین اردوی آفریقای جنوبی برگزار می شود.

رئیس ستاد ملی حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی با اشاره به اهمیت تیم ملی برای وزارت ورزش و جوانان و دولت گفت: دولت هیچوقت تیم ملی را تنها نگذاشته است و در دیداری هم که اخیرا وزیر محترم ورزش با آقای رئیس جمهور داشتند دکتر روحانی قول مساعد برای همه گونه حمایت از تیم ملی فوتبال را دادند.

سجادی افزود: انتظار ما از تیم ملی فوتبال کاملا منطقی است و دوست داریم بازی خوب و قوی از خود به نمایش بگذارد و ایجاد حس بردخواهی و صعود از گروه خود در نزد مردم کارشناسی نیست و کمکی به تیم ملی و بازیکنان نمی کند. جام جهانی عرصه بزرگی است و امیدواریم تیم ملی فوتبال ایران بهترین نمایش خود را در این مسابقات از خود به نمایش بگذارد.

انتهای پیام /

ارسال نظر