|
|
کدخبر: ۱۴۷۷۵۸

در پی صعود آسان رئال مادرید اسپانیا در لیگ قهرمانان اروپا، کارلو آنچلوتی سرمربی این تیم گفت با این پیروزی، بازیکنان با اعتماد به نفس کامل در دیدار ال کلاسیکو حضور پیدا خواهند کرد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،در پی صعود آسان رئال مادرید اسپانیا به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، کارلو آنچلوتی سرمربی این تیم گفت با این پیروزی، بازیکنان با اعتماد به نفس کامل در دیدار ال کلاسیکو حضور پیدا خواهند کرد.

رئال مادرید شب گذشته با نتیجه سه بر یک از سد شالکه صفر چهار آلمان گذشت و با توجه به پیروزی شش بر یک در دیدار رفت، جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها را دریافت کرد. این تیم قرار است یکشنبه آینده در چارچوب رقابت های قهرمانی باشگاه های اسپانیا لالیگا مقابل بارسلونا بازی کند.
آنچلوتی در پایان این بازی گفت: از زمان ال کلاسیکوی اول در این فصل(که با شکست دو بر یک رئال همراه بود) ما پیشرفت های زیادی داشته ایم و خیلی بهتر بازی می کنیم. باید در دیدار آینده نیز صد در صد با آمادگی وارد زمین شویم.

وی خاطرنشان کرد: ما امید و انگیزه زیادی برای این بازی داریم. درست است که این بازی پیچیدگی های زیادی دارد، اما ما نیز اعتماد به نفس بسیاری داریم.

رئال مادرید که تقریباً از پنج ماه گذشته تاکنون هیچ شکستی در کارنامه خود ثبت نکرده است، در حال حاضر در رده نخست رقابت های لالیگا قرار دارد و با تیم سوم بارسلونا چهار امتیاز فاصله دارد.

انتهای پیام /

ارسال نظر