|
|
کدخبر: ۱۴۸۰۳۹

رویانیان و شیرینی رفتار خوبی با ما نداشتند

خبرگزاری تسنیم: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد باید برخورد با بازیکنان خاطی این تیم طوری باشد که فوتبال شان نابود نشود.

رضا نورمحمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمدر مورد بازی دوستانه پرسپولیس مقابل نفت تهران اظهار داشت: بازی خوب، قوی و جانداری بود و به نظرم پیش از بازی با داماش به چنین مسابقه ای نیاز داشتیم تا شرایط مان را بسنجیم.

وی در واکنش به درگیری پیام صادقیان و رضا حقیقی در جریان این مسابقه اظهار داشت: نمی دانم چطور این اتفاق افتاد. ما حواس مان به بازی بود که این درگیری رخ داد. در مورد دلیل زدوخورد صادقیان و حقیقی حرفی ندارم اما باید بگویم این ۲ بازیکن جوان هستند. درست است که اشتباه بزرگی انجام دادند اما نباید کاری کنیم تا فوتبال شان نابود شود. مسئولان باید در کنار یک برخورد محکم به این قضیه منطقی نگاه کنند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت مالی اش تصریح کرد: اوضاع همچنان خراب است و واقعاً نمی دانیم باید در این مورد به چه کسی گلایه کنیم. متاسفانه در این فصل پول درست و حسابی نگرفته ایم و مشکلات زیادی داریم. مشکل ماشین ها نیز همچنان به قوت خود باقی است. ما از مسئولان قبلی باشگاه ۲ ماشین گرفتیم که هر ۲ به مشکل خورد. خدا را شکر با تلاش آقای پروین مشکل یکی از ماشین ها حل شد اما مشکل ماشین دیگر همچنان پابرجاست.

نورمحمدی ادامه داد: نمی خواستم از شخص خاصی نام ببرم اما آقایان رویانیان و شیرینی رفتار خوبی با ما نداشتند. آنها ماشینی که ۹۰ میلیون ارزش داشت را به ما ۱۱۰ میلیون تومان فروختند که این اصلاً درست نبود. من با احتساب این ماشین ها امسال ۲۰ درصد از باشگاه پول گرفته ام که حالا به ۱۰ درصد کاهش پیدا کرده است. واقعاً نمی دانم چه کسی پاسخگوی مشکلات ما خواهد بود.

انتهای پیام /

ارسال نظر