|
|
کدخبر: ۱۴۸۱۷۷

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم ملی اسپانیا ابراز امیدواری کرد فینال مهم ترین تورنمنت باشگاهی قاره اروپا در فصل جاری را ۲ تیم اسپانیایی برگزار کنند.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، در آستانه جدال حساس تیم های بارسلونا و رئال مادرید در دومین ال کلاسیکوی فصل جاری، ویسنته دل بوسکه گفت که وی انتظار دارد ۲ تیم اسپانیایی فینال لیگ قهرمانان امسال را برگزار کنند و اینکه ال کلاسیکو یک بازی سالم و بدون جنجال از آب درآید.

وی گفت: اگر خدا بخواهد فینال لیگ قهرمانان اروپای امسال میان ۲ تیم اسپانیایی برگزار خواهد شد.

دل بوسکه در خصوص دومین ال کلاسیکوی فصل جاری هم اظهار داشت: ال کلاسیکو یک بازی زیبا و فوق العاده است و من انتظار دارم که جدال تیم های بارسلونا و رئال مادرید یک بازی خوب و به دور از جنجال و حاشیه باشد. امیدوارم این بازی مانند بازی(جمعه شب) مالاگا و سلتاویگو تماشایی شود.

سرمربی ماتادورها در پاسخ به این پرسش که کدام تیم می تواند ال کلاسیکوی فردا شب را به سود خود به پایان برساند، تصریح کرد: شانس هر ۲ تیم برای بردن بازی به یک اندازه است و هر ۲ می توانند برنده باشند. رئال و بارسا ۲ تیم بزرگ و با هویت هستند اما تیمی بازی را می برد که بیشترین لیاقت را داشته باشد.

تیم های بارسلونا و رئال مادرید فرداشب(یک شنبه) در شرایطی در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو به مصاف یکدیگر می روند که کهکشانی ها با ۴ امتیاز فاصله نسبت به کاتالان های رده سومی صدرنشین جدول رده بندی لالیگا هستند.

انتهای پیام /

ارسال نظر