|
|
کدخبر: ۱۴۸۲۱۱

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان:

ناظمی گفت: با ارزیابی صورت گرفته از سوی اعضای کارگروه روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، روابط عمومی های برتر در ۲ بخش عملکرد و سایت در سال ۱۳۹۲ معرفی شدند.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگارانرییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: با توجه به اینکه ورزش به عنوان یک مقوله فراگیر اجتماعی مورد توجه قرار دارد از این رو روابط عمومی ها در حوزه ورزش، نقش خطیر و مهمی در اگاهی بخشی واطلاع رسانی دقیق، درست وبه هنگام دارند.

ناظمی با تاکید بر اینکه هدف از این بررسی ها شناسایی مشکلات و ارتقاء جایگاه روابط عمومی های ورزشی است، اظهار داشت: بررسی دقیق وکارشناسانه فدراسیونها و مجموعه های ورزشی توسط کارگروه ارزیابی از آذرماه سال ۹۲ آغاز و با برگزاری ۸ جلسه کارشناسی در ۲ بخش عملکرد و سایت های اطلاع رسانی انجام شد. این درحالی است که کارشناسان کارگروه آنجا که نیاز بوده با حضور در محل فدراسیون ها شرایط و فضای روابط عمومی ها را نیز از نزدیک مورد بررسی قرار دادند.

وی تصریح کرد: بررسی روابط عمومی فدراسیون ها و مجموعه های ورزشی مطابق شاخص هایی که پیش از این به فدراسیونها در دو بخش عملکرد و پایگاه های اطلاع رسانی گردید، انجام شد.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در ادامه با بیان اینکه برای ارزیابی، فدراسیون های ورزشی به ۵ گروه و پایگاههای اطلاع رسانی به ۴ گروه تقسیم شده اند، گفت: در بخش عملکرد ۲۶ شاخص و در بخش سایت ها و پایگاه های اطلاع رسانی ۱۶ شاخص مورد بررسی قرار گرفت.

ناظمی با ابراز رضایت از عملکرد روابط عمومی های فعال در حوزه ورزش، اظهار داشت: به اعتقاد من در سال گذشته با وجود مشکلات و امکانات محدود روابط عمومی های فدراسیون های و مجموعه های ورزشی عملکرد قابل قبولی از خود ارائه کردند.

وی ادامه داد: همه فعالان عرصه روابط عمومی افرادی دلسوز هستند و همگی برای انعکاس مطلوب اخبارمربوط به حوزه فعالیت خود تلاش می کنند که این قابل تقدیر است.

رییس مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان همچنین گفت: انتخاب برترین ها به این معنی نیست که کسانی که نتوانسته اند جایگاهی را احراز کنند عملکرد خوبی نداشته اند بلکه این انتخاب بین بهتر وبهترین ها بوده است.

ناظمی در ادامه از سال ۹۳ به عنوان سالی پر کار برای ورزش کشور نام برد و گفت: علاوه بر مسابقات جهانی و قاره ای که بسیاری رشته های ورزشی سال آینده پیش رو دارند، کاروان ورزش ایران نیز در رویدادمهم بازی های آسیایی باید شرکت کند که مطمئنا وظیفه روابط عمومی ها در انعکاس اخبار و فعالیت های حضور تیم های ملی فدراسیونهای مربوطه وظیفه خطیری را برعهده خواهند داشت و قطعا بخشی از ارزیابی عملکرد آنها در سال آینده منوط به چگونگی فعالیت های آنها در این بخش خواهد بود.

گفتنی است؛ روابط عمومی های برتر در سال ۱۳۹۳ در دوبخش عملکرد و سایت به این شرح معرفی شدند:

بخش عملکرد:

گروه یک: فوتبال، والیبال، تکواندو
گروه دو: انجمن های ورزشی، دوومیدانی، شنا
گروه سه: اسکواش، کبدی، تنیس
گروه چهار: نابینایان و کم بینایان، گلف، چوگان
گروه پنج: شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور

بخش پایگاه اطلاع رسانی:
گروه یک: کشتی، معلولین و جانبازان، وزنه برداری
گروه دو: پزشکی ورزشی، تیروکمان، شطرنج
گروه سه: کوهنوردی، اسکیت، بولینگ و بیلیارد
گروه چهار: مجموعه ورزشی آزادی

انتهای پیام /

ارسال نظر