|
|
کدخبر: ۱۴۸۲۱۹

دایی در نخستین تمرین سرخپوشان اظهار داشت؛

سرمربی پرسپولیس گفت: در اتفاق اخیر اگر پا درمیانی دیگران و بخصوص بازیکنان نبود ناچار بودم هر دو بازیکن خاطی(حقیقی و صادقیان) را کنار بگذارم.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، ع

لی دایی پس از اولین تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا جا دارد سال نو را به تمام هم میهنان عزیزم و مخصوصاً اصحاب رسانه و صداوسیما تبریک عرض کنم ان شاءالله مردم سال بسیار خوبی را سپری کنند و در سال ۹۳ موفق و مؤید باشند.

وی افزود: خدا را شکر با جدیت تمرین مان را شروع کردیم و تلاش می کنیم تا با همه وجودمان در سه بازی آینده به میدان برویم. ان شاءالله بتوانیم سالی خوب و خوش را پشت سر بگذاریم.

وی افزود: من باید سال جدید را به تمام طرفداران مان تبریک بگویم که در طول فصل پست سر ما بودند امیدوارم در سه بازی آینده نیز ما را حمایت کنند تا ان شاءالله به مقام های بالاتر از جمله قهرمانی برسیم.

دایی در مورد مصدومان پرسپولیس نیز گفت: متأسفانه در یک ماه گذشته چند مصدوم را در اختیار نداشتیم و ان شاءالله در سال ۹۳ این مشکلات برای ما نباشد و حل شود.

دایی در پاسخ به سؤالی که آیا قول می دهید که امسال قهرمان شوید، گفت: ما با قول و قرار فوتبال بازی نمی کنیم فصل را خوب شروع کردیم ما قول میدهیم با تمام وجودمان در سه بازی آینده با عنایت خداوند بزرگ به نتایج خوب برسیم. البته هرچه آن بالاسری بخواهد همان اتفاق می افتد.

وی در خصوص درگیری دو بازیکن پرسپولیس و حواشی اخیر نیز گفت: متأسفانه تیم ما در یک ماه اخیر حواشی زیادی داشته چون فشار روی بازیکنان مان زیاد است اتفاقی که در بازی با نفت افتاد خیلی وقت بود که من در فوتبال ندیده بودم اصلاً از این دو بازیکن بعید بود که دست به این کار بزنند به همین دلیل با بچه ها حرف زدیم و آنها را به کمیته انضباطی واگذار کردیم تا با تصمیمی که می گیرند ضرر نکنیم.

وی افزود: البته این دو بازیکن باید تنبیه می شدند خوشبختانه فهمیدند که نباید دیگر این کارها تکرار شود من از مردم و هواداران عذرخواهی می کنم که این اتفاق افتاد خوشبختانه تصمیم درستی هم کمیته انضباطی گرفت تا ان شاءالله با کمک دو بازیکن و تصمیم کمیته انضباطی دیگر شاهد این مسائل نباشیم.

دایی در پایان خاطرنشان کرد: ما همه باید با تمام وجودمان در سه بازی آینده به پرسپولیس کمک کنیم و شاهد اینگونه اتفاقات نباشیم البته اگر من می خواستم تصمیم بگیریم تصمیم این بود که هر دو بازیکن را کنار بگذارم که بچه ها با من حرف زدند و با توجه به اهمیت سه بازی چون باید نتایج خوبی بگیریم از تصمیم انصراف شدم و آن را انجام ندادم امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.

انتهای پیام /

- See more at: http: / / www. farsnews. com / newstext. php? nn = ۱۳۹۳۰۱۰۲۰۰۰۳۲۶#sthash. hD۵od۰P۷. dpuf
لی دایی پس از اولین تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: من باید سال جدید را به تمام طرفداران مان تبریک بگویم که در طول فصل پشت سر ما بودند امیدوارم در سه بازی آینده نیز ما را حمایت کنند تا ان شاءالله به مقام های بالاتر از قهرمانی برسیم. خدا را شکر با جدیت تمرین مان را شروع کردیم.

وی ادامه داد: تلاش می کنیم تا با همه وجودمان در سه بازی آینده به میدان برویم. ان شاءالله بتوانیم سالی خوب و خوش را پشت سر بگذاریم. متأسفانه در یک ماه گذشته چند مصدوم را در اختیار نداشتیم و ان شاءالله در سال ۹۳ این مشکلات برای ما نباشد و حل شود.


دایی در ادامه گفت: ما با قول و قرار فوتبال بازی نمی کنیم فصل را خوب شروع کردیم ما قول می دهیم با تمام وجودمان در سه بازی آینده با عنایت از خداوند بزرگ به نتایج خوب برسیم. البته هرچه آن بالاسری بخواهد همان اتفاق می افتد. متأسفانه تیم ما در یک ماه اخیر حواشی زیادی داشته چون فشار روی بازیکنان مان زیاد است.

وی ادامه داد: اتفاقی که در بازی با نفت افتاد خیلی وقت بود که من در فوتبال ندیده بودم اصلاً از این دو بازیکن بعید بود که دست به این کار بزنند به همین دلیل با بچه ها حرف زدیم و آنها را به کمیته انضباطی واگذار کردیم تا با تصمیمی که می گیرند ضرر نکنیم. البته این دو بازیکن باید تنبیه می شدند خوشبختانه فهمیدند که نباید دیگر این کارها تکرار شود.

وی گفت: من از مردم و هواداران عذرخواهی می کنم که این اتفاق افتاد خوشبختانه تصمیم درستی هم کمیته انضباطی گرفت تا ان شاءالله با کمک دو بازیکن و تصمیم کمیته انضباطی دیگر شاهد این مسائل نباشیم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: ما همه باید با تمام وجودمان در سه بازی آینده به پرسپولیس کمک کنیم و شاهد اینگونه اتفاقات نباشیم البته اگر من می خواستم تصمیم بگیریم تصمیم این بود که هر دو بازیکن را کنار بگذارم. اگر پا درمیانی دیگران نبود ناچار بودم هردو را کنار بگذارم.ارسال نظر