|
|
کدخبر: ۱۴۸۴۷۸

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: فوتبال باشگاه های ایران تا حرفه ای شدن فاصله زیادی داشته و به طور قطع پتانسیل های ترقی را دارد.

رضا کرمانی مقدم در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران،درباره عملکرد فوتبال در سال ۹۲ اظهار داشت: عملکرد تیم ملی کشورمان پس از صعود به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بهتر شده است، زیرا صعود به جام جهانی به فوتبال هر کشوری ارزش و اعتبار خاص می بخشد.

کرمانی مقدم درباره عملکرد کی روش اظهار داشت: با آمدن " کی روش " فوتبال ما بهبود یافته، زیرا با تفکر وی بود که ما به جام جهانی راه یافتیم.

وی در ادامه در خصوص عملکرد فوتبال باشگاهی بیان کرد: متاسفانه فوتبال باشگاهی ما ضعیف است، اما پتانسیل خوب شدن و ترقی کردن را دارد و نباید فراموش کنیم دغدغه های فوتبالی ما زیاد است.

کارشناس فوتبال کشورمان افزود: فکر موفقیت در جام جهانی و حضور باشگاهها در لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا از دغدغه های فوتبال ما است.

کرمانی مقدم در خصوص حرفه ای شدن فوتبال ایران تصریح کرد: درست است که ما به جام جهانی صعود کرده ایم و از بسیاری از کشورهایی که همچین توفیقی نتوانستند حاصل کنند بهتر هستیم، ولی باید بپذیریم که خیلی به حرفه ای شدن راه مانده است، ما در سال ۹۲ هیچ گاه به مرز حرفه ای شدن نرسیده ایم و امیدوارم در سال جدید فوتبال ما حامل روزهای خوش و حرفه ای شدن باشد.

کارشناس فوتبال کشورمان در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم سال جدید سالی خوب و پر از کامیابی و موفقیت برای فوتبال کشورمان باشد و ملت ایران سالی توام با خوبی و خوشی را شروع کنند.

ارسال نظر