|
|
کدخبر: ۱۴۸۵۰۰

ستاره انگلیسی پاری سن ژرمن فرانسه با در آمد ۳۶ میلیون یورو به عنوان پردرآمدترین بازیکن فوتبال جهان در فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳ انتخاب شد؛ در میان مربیان هم ژوزه مورینیو اول شد.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران،دیوید بکهام با درآمد ۳۶ میلیون یورو به عنوان پردرآمدترین بازیکن فوتبال جهان در فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳ انتخاب شد.

حقوق سالانه بکهام در فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳،۱/۷ میلیون یورو بود. او در مجموع ۱/۳ میلیون یورو هم پاداش دریافت کرد اما بیشتر در آمد این هافبک انگلیسی به کارهای تبلیغاتی او بر می گردد که به ۳۳ میلیون یورو رسید تا در مجموع با درآمد ۳۶ میلیون یورو به عنوان پر درآمدترین بازیکن جهان در این سال انتخاب شود.

بعد از بکهام، لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا با ۳۵ میلیون یورو نفر دوم شد. کریستیانو رونالدو هم با در آمد۳۰ میلیون یورویی پشت سر رقیب همیشگی خود قرار گرفت.

ساموئل اتوئو، نیمار، سرخیو آگرو، وین رونی، ابراهیموویچ، یحیی توره و فرناندو تورس هم به ترتیب در جایگاه های بعدی قرار گرفتند.

در میان مربیان هم ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی رئال مادرید با ۱۴ میلیون یورو به عنوان پر درآمدترین مربی فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳ انتخاب شد. پس از او کارلو آنچلوتی سرمربی پاری سن ژرمن و مارچلو لیپی سرمربی شانگهای چین به ترتیب با در آمد ۱۲ میلیون یورو و ۱۱ میلیون یورو در رده های بعدی قرار گرفتند.

انتهای پیام /


ارسال نظر