|
|
کدخبر: ۱۴۸۵۰۴

فدراسیون کبدی کشورمان ایران برای آمادگی و حضور هرچه بهتر تیم ملی کبدی آقایان و بانوان در مسابقات آسیایی تایلند و کره جنوبی اردوهای تدارکاتی ویژه ای را برای آنها در نظر گرفته است.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران،فدراسیون کبدی برای آمادگی هرچه بهتر تیم ملی کبدی ساحلی آقایان دربازی های آسیایی که در سال ۹۳ و به میزبانی کشور تایلند برگزار می شود.

اردوهایی را ترتیب داده است. اردوهای تدارکاتی تیم ملی کبدی ساحلی آقایان اعزامی به بازی های آسیایی ساحلی تایلند ن۲۰۱۴ به این قرار است: اولین اردو در شهرستان بوشهر از تاریخ ۱۵ فروردین ماه ۹۳ لغایت ۲۵ فروردین ماه به مدت ۱۰ روز برگزار خواهد شد که ۱۸ نفر از بازیکنان تیم ملی در این اردو حضور خواهند داشت.

دومین اردو از ۵ اردیبهشت ماه ۹۳ تا ۱۵ همین ماه برگزار می شود.

و در این اردو ۱۰ روزه، ۱۵ نفر از کبدی کاران ساحلی درخرمشهر یکی از شهرهای جنوبی وخوش آب و هوای کشورمان حضور خواهند یافت.

آقایان کبدی کار بعد از اردو در خرمشهر، جزیره ی کیش خواهند آمد و در این جزیره نیز یک اردوی تدارکاتی ۱۰ روزه را تجربه خواهند کرد.

اردوی کیش از تاریخ ۲۵ اردیبهشت تا ۵ خرداد طول خواهد کشید.

گفتنی است که ۱۵ نفر از کبدی کاران در این اردو حضور خواهند یافت.

آخرین اردوی تدارکاتی در نظر گرفته شده برای تیم ساحلی، اردوی تهران خواهد بود. و ۱۲ نفر از کبدی کاران ساحلی دراین اردو حضور دارند و از ۱۵ خرداد ماه لغایت ۲۵ خرداد ماه به مدت ۱۰ روز درمجموعه ورزشی انقلاب تهران گرد هم خواهند آمد و آخرین تمرین را برای اعزام به تایلند انجام داده و توانایی های خود را محک خواهند زد.

در نهایت ۳۰ خرداد ماه، ۱۲ نفر از بازیکنان شرکت کرده در اردوها بر اساس رای کمیته فنی انتخاب شده و برای حضور در مسابقات آسیایی تایلند از تهران اعزام خواهند شد.

لازم به ذکر است که بانوان کبی کار ایرانی یکی از موفق ترین و مدال آورترین بانوان کبدی کار در ورزش دنیا هستند و دراین زمینه از استعداد بالایی برخوردارند.

به همین منظور برای اعزام تیم کبدی ساحلی بانوان به بازی های آسیایی، اردوهایی به قرار زیر برای آمادگی بهتر آنان از سوی فدراسیون در نظر گرفته شده است: اولین اردوی تدارکاتی بانوان در مجموعه ورزشی بعثت و با حضور ۱۵ تن از کبدی کاران در شهر تهران برگزار خواهد شد.

اردوی تهران از تاریخ ۱۵ فروردین ماه ۹۳ تا ۲۵ فروردین به مدت ۱۰ روز خواهد بود.

پس از یک استراحت کوتاه، ۱۵ نفر از بازیکنان تیم ملی برای اردویی دیگر راهی گرگان خواهند شد.

این اردو از ۳۰ فروردین لغایت ۱۰ اردیبهشت طول خواهد کشید.

بعد از حضور درگرگان، خانم های کبدی کار برای آمادگی بهتر ومحک زدن سایر رقبا، اردویی را در «سریلانکا کلمبو» خواهند داشت. این اردوی خارج از کشور از تاریخ ۱۵ اردیبهشت لغایت ۲۵ اردیبهشت به مدت ۱۰ روز برگزار خواهد شد.

پس از بازگشت تیم ملی از سریلانکا، آخرین اردوی تدارکاتی از ۱۵ خرداد ماه ۹۳ تا ۲۵ خرداد ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار خواهد شد و ۱۲ نفر از بازیکنان در این اردو حضور خواهند یافت و در پایان پس از بررسی های لازم از سوی کمیته فنی ۱۰ نفر از بازیکنان به عنوان اعضای اصلی تیم ملی کبدی ساحلی بانوان انتخاب شده و در تاریخ ۳۰ خرداد به تایلند اعزام خواهند شد.
گفتنی است که درسال ۹۳، یک سال پرکار برای جامعه ی کبدی کاران ایران خواهد بود. چرا که علاوه بر بازی های آسیایی، بازی های کبدی استاندارد را که به میزبانی کره جنوبی برگزار خواهد شد پیش رو دارند.

به همین منظور اردوهای تدارکاتی برای آمادگی بیشتر تیم ملی برگزار خواهد شد.

اردوی تیم ملی کبدی استاندارد آقایان برای اعزام به کره جنوبی به این شرح است:

اولین اردوی کبدی استاندارد در کشور هندوستان از تاریخ ۱۵ فروردین لغایت ۲۵ همین ماه به مدت ۱۰ روز خواهد بود.

۱۸ نفر از آقایان کبدی کار به این اردو اعزام خواهند شد.

اردوی بعدی از تاریخ ۵ اردیبهشت تا ۱۵ اردیبهشت ماه خواهد بود که بازهم ۱۸ نفر از بازیکنان در این اردو حضور خواهند یافت.

سومین اردوی آقایان در جزیره کیش خواهد بود.

حضور آنان در جزیره ۱۰ روز طول خواهد کشید. آنها از تاریخ ۲۵ اردیبهشت تا ۵ خرداد ماه دراین اردو حضور خواهند یافت.

تیم ملی کبدی اردوی دیگری را در شمال غرب کشور تجربه خواهند کرد.

آنها پس از حضور در جزیره کیش، در تاریخ ۲۵ خرداد به تبریز اعزام خواهند شد و ۱۰ روز در آن شهر مشغول به تمرین و مسابقه خواهند بود و در نهایت ۵ تیر ماه اردوی آنان پایان خواهدیافت.

پنجمین اردوی تیم ملی کبدی استاندارد در گرگان خواهد بود.

این اردوی تدارکاتی از ۱۵ تیر ماه آغاز و ۲۵ تیر ماه پایان خواهد یافت.

گفتنی است که ۱۸ نفر از بازیکنان تیم ملی در این اردوی ۱۰ روزه حضور خواهند داشت.

آخرین اردو درتهران صورت می گیرد که کبدی کاران باید دراین اردو تمام دستاوردهایشان را جمع کرده و برای رفتن به سوی بازی های آسیایی آماده شوند.

اردوی تهران از ۵ مرداد ماه شروع و تا ۲۵ مرداد به طول خواهد انجامید.

در پایان پنجم شهریور ماه تیم ملی منتخب از سوی کمیته فنی، تیم به کره جنوبی اعزام می شود.
گفتنی است؛ که فدراسیون از یاد بانوان خوب کبدی کار نیز غافل نبوده و برای حضوربهتر آنان در مسابقات آسیایی برنامه هایی را در نظر گرفته است که به این شرح خواهد بود: بانوان اردوهای تدارکاتی را با یک اردوی برون مرزی آغاز خواهند کرد.

این اردو در تاریخ ۱۵ فروردین لغایت ۲۵ فروردین ماه در کشور هندوستان برگزار خواهد شد.

اردوی دیگری با حضور ۱۸ نفر از بازیکنان در اصفهان خواهند داشت که این اردو از تاریخ ۱ اردیبهشت لغایت ۱۵ اردیبهشت ماه خواهد بود.

سومین اردوی بانوان از تاریخ ۲۵ خرداد ماه تا ۵ تیر ماه به مدت ۱۰ روز در تهران برگزار خواهد شد.

اردوی دیگری نیز در تهران خواهند داشت که از ۲۰ تیر ماه تا ۳۰ تیر به مدت ۱۰ روز باحضور ۱۱ تن از بازیکنان درورزشگاه بعثت تهران برگزار خواهد شد.

بعد از تمرین در تهران بانوان به گرگان خواهند رفت و اردوی دیگری را در این شهر تجربه می کنند.
اردوی گرگان از تاریخ ۵ مرداد ماه شروع شده و تا ۱۵ مرداد طول خواهد کشید.
آخرین اردوی بانوان کبدی کار در تهران برگزار خواهد شد.

این اردو ۱۰ روز و از تاریخ ۲۵ مرداد لغایت ۵ شهریور خواهد بود.
پس از اتمام اردوها تیم ۱۸ نفره کبدی استاندارد بانوان درتاریخ ۱۵ شهریور به کره جنوبی اعزام خواهند کرد.

و امیدواریم طبق این برنامه ریزی مدون و دقیق تمام اعضای جامعه ی کبدی ایران بتوانند مدال خوشرنگ مسابقات را کسب کرده و باعثدرخشش نام ایران در بین کشورهای حاضر در مسابقات شوند.

انتهای پیام /


ارسال نظر