|
|
کدخبر: ۱۴۸۹۲۲

پس از گذشت چند روز از سانحه رانندگی:

دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۱۲ لندن گفت: در سانحه رانندگی که اواخر سال برایم پیش آمد خدا خیلی رحم کرد و خوشبختانه در حال حاضر با مشکل خاصی رو برو نیستم.

صادق گودرزی در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراندر خصوص جزئیات سانحه رانندگی که با آن روبرو شده است اظهار داشت: آخرین روز سال ۹۲ زمانی که با همسرم برای شروع تعطیلات عازم شمال کشور بودیم در جاده هراز یک دستگاه کامیون به دلیل خواب آلودگی در جاده به سمت ماشین من آمد به همین دلیل برای آنکه با این خودرو شاخ به شاخ نشوم از جاده منحرف شدم و پس از برخورد با گارد ریل و شکسته شدن شیشه دستم دچار شکستگی شد.

وی تصریح کرد: در این حادثه علاوه بر آسیب دیدگی که برای خودم به وجود آمد ماشینم نیز خسارات زیادی دید. فقط می توانم بگویم خدا خیلی به من و همسرم رحم کرد چرا که ممکن بود سانحه خیلی بدتری نیز رخ دهد که خوشبختانه به خیر گذشت.

گودرزی درباره وضعیت فعلی اش گفت: قرار است امروز عصر به پزشک مراجعه کنم تا با صلاحدید او گچ دستم باز شود، در هر صورت مشکل خاصی ندارم فقط این که سفر عید را از دست دادیم.

دارنده دو مدال نقره ویک برنز جهان خاطرنشان کرد: پس از آنکه چند ماه پیش به دلیل ضایعه نخاعی مجبور شدم از دنیای قهرمانی خداحافظی کنم این دومین حادثه تلخی است که برای من رخ داده خلاصه دعا کنید سومین مورد ختم به خیر شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر