|
|
کدخبر: ۱۴۸۹۳۶

رئیس هیئت کبد ی استان یزد گفت: با تمام کسری بودجه ها و مشکلات مالی به فعالیت های ورزشی ادامه می دهیم و طبق برنامه ریزی های انجام شده مسابقات را برگزار خواهیم کرد.

فاطمه سعیدی در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، گفت: هیئت کبدی استان یزد نیاز به ترمیم و بازسازی اساسی دارد که این امر در رأس برنامه هایم قرار گرفته است و در تلاش هستم با همکاری سایر اعضا به این هدف بزرگ دست پیدا نمایم.

وی بیان داشت: سال ۹۲ برای کبدی کاران ایران سال خوبی بود و سال ۹۳ سالی پرکارتر و حساس تر از سال قبل خواهد بود چرا که بازی های آسیای تایلند و کره جنوبی را پیش رو داریم و کسب مقام قهرمانی در این رقابت ها بهترین اتفاقی است که می تواند برای ورزش کبدی ایران رقم خورد.

سعیدی افزود: فدراسیون کبدی تاکنون بسیار خوب عمل کرده و اقداماتش راضی کننده بوده است، میزبانی ها و داوری ها در سطح بالایی قرار داشت که همه ی اینها نشان از مدیریت و نظارت خوب فدراسیون کبدی بر روی فعالیت تیم ها و مدیران آنهاست.

وی همچنین بیان داشت: اصلی ترین مشکل در ورزش ایران کمبود بودجه است که نه تنها فدراسیون کبدی بلکه اکثر فدراسیون های ورزشی گرفتار آن هستند.

تیم ها بیشتر مسابقات را با قرض و پول های خودشان برگزار می کنند اما با تمام این مشکلات حضور در عرصه ی ورزش کبدی را خالی نخواهیم کرد و در راستای پیشرفت ایران عزیز خواهیم کوشید.

وی در پایان افزود: ایران در سطح بین المللی در مقام دون جهان قرار دارد و داشتن عنوان نایب قهرمانی مقامی است که نباید به آسانی آن را از دست داد، بلکه باید تلاش کرد و مدال زرین رقابت ها را نیز به نام ایران ثبت کرد و به این ترتیب باعثدرخشیدن نام ایران در عرصه ی بین الملل شویم؛ بازیکنان کبدی کار ایرانی از این پتانسیل برخوردارند و با کمی تلاش و حمایت مسئولین می توانند بر سکوی قهرمانی تکیه زنند.

انتهای پیام /


ارسال نظر