|
|
کدخبر: ۱۴۸۹۹۵

در واکنش به مصدومیت و خانه نشینی طولانی والدس

خبرگزاری تسنیم: سرمربی آبی واناری پوشان کاتالونیا اعلام کرد برای پر کردن خلاء سنگربان مصدوم خود بازیکن جدیدی به خدمت نخواهد گرفت.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، خراردو مارتینو پس از پیروزی ۳ بر صفر تیمش برابر سلتاویگو که در آن ویکتور والدس، سنگربان بارسلونا دچار پارگی رباط صلیبی شد و به سبب آن تا پایان فصل خانه نشین خواهد بود، اعلام کرد کاتالان ها برای مدت باقی مانده تا پایان رقابت های فصل جاری در لالیگا، لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی اسپانیا، سنگربان جدیدی را به تیم خود اضافه نخواهند کرد.

مارتینو با اشاره به وضعیت والدس که قراردادش با بارسلونا در پایان فصل جاری به انتها می رسد، گفت: من دروازه بان جدیدی نمی خواهم مگر اینکه دچار بدشانسی مشابه آنچه برای والدس رخ داد شویم. در این فصل ما نظیر اتفاقی که برای والدس رخ داد را زیاد تجربه کرده ایم اما من این اتفاقات را به بدشانسی یا بدیمنی تیمم نسبت نمی دهم. فکر می کردم تمام اتفاقاتی که ممکن بود رخ دهد تا الان رخ داده است اما ظاهراً اشتباه کرده ام.

مارتینو افزود: ضربه سنگینی به ویکتور وارد شد اما ما سعی می کنیم بر آن فائق بیاییم. تیم هم از این اتفاق ضربه سنگینی خورد اما ما به مبارزه خود ادامه خواهیم داد. تیم هایی مانند بارسلونا نمی توانند از چنین اتفاقاتی به عنوان یک بهانه برای ناکامی های خود یاد کنند، بنابراین ما باید به کارمان ادامه دهیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر