|
|
کدخبر: ۱۴۹۰۶۷

مربی جدید تیم ملی از نظر فنی سطح بالایی دارد

خبرگزاری تسنیم: دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: معتقدم گروه ایران در جام ملت های آسیا آسان نیست.

مهدی محمدنبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در مورد اینکه گفته می شود تیم ملی فوتبال ایران با قرعه مناسبی در جام ملت های ۲۰۱۵ روبرو شده اظهار داشت: اتفاقا گروه آسانی نداریم و کار دشواری خواهیم داشت. نباید فراموش کنیم ایران پیش از این مقابل همین تیم ها دچار دردسر شده و بنابراین نباید حریفان را دست کم بگیریم.

وی افزود: جام ملت ها تک مسابقه نیست بلکه یک تورنمنت سخت و فشرده است و تنها تیم هایی می توانند برنده میدان باشند که آمادگی کامل فنی و مدیریتی داشته باشند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در واکنش به نقل قول منتشر شده از کارلوس کی روش مبنی بر اینکه در جام ملت ها سرمربی تیم ایران نیست، تاکید کرد: قرارداد کی روش تا پایان جام جهانی ۲۰۱۴ است اما ما باید قرارداد او را تمدید کنیم. کی روش از لحاظ فنی جزو ۱۰ مربی برتر دنیاست و به دنبال آن هستیم با تمدید قرارداد از حضور این مربی در جام ملت ها نیز بهره مند شویم.

نبی با اشاره به اینکه اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال برای اردوی آفریقای جنوبی با پایان هفته سی ام و لیگ برتر اعلام خواهد شد به تسنیم گفت: بازیکنان روز ۲۴ فروردین عازم اردوی آفریقای جنوبی شده و سه هفته در این اردو حضور خواهند داشت. تاکنون ۳ دیدار با تیم های باشگاهی آفریقای جنوبی در این اردو قطعی شده و احتمال بازی با تیم ملی موزامبیک هم در این اردو وجود دارد اما به طور قطع ۴ بازی را در این اردو پیش رو خواهیم داشت.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد اوسیانو اندرید دآ کروز دستیار پرتغالی کی روش تصریح کرد: این مربی صبح امروز(پنجشنبه) وارد تهران شده و رزومه بسیار خوبی داشته و از نظر فنی سطح بالایی دارد.

نبی در مورد اظهارات سجادی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان مبنی بر تامین هزینه های اردوهای خارجی تیم ملی خاطرنشان کرد: هر صحبتی که سجادی انجام داده صحیح است و ما امیدواریم کمک ها به تیم ملی به موقع و اثرگذار باشد.

وی درباره نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی یادآور شد: از همه نفراتی که اسفندماه در اردوی تیم ملی بودند برای اردوی آفریقای جنوبی هم مدارک خواستیم، البته فهرست نهایی نفرات را کارلوس کی روش اعلام خواهد کرد.

سرپرست تیم ملی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا از علی کریمی برای حضور در اردوی اتریش درخواست مدرک شده به تسنیم گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره برنامه بدرقه تیم ملی فوتبال تاکید کرد: برنامه های بسیار مناسبی برای تیم ملی با محوریت ستاد جام جهانی در حال شکل گیری است که در زمان مناسب اعلام خواهد شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر