|
|
کدخبر: ۱۴۹۱۰۱

خبرگزاری تسنیم: سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با کمک وزارت ورزش و جوانان با هواپیما به رشت آمدیم.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، محمد پنجعلی در حاشیه دیدار پرسپولیس و داماش اظهار داشت: با کمک و وصول چک ۲ میلیاردی وزارت ورزش و جوانان توانستیم تیم را با پرواز چارتر به رشت اعزام کنیم. بخشی از مطالبات معوقه بازیکنان هم پرداخت شد که البته قطره ای از دریای بی کران بدهی های تیم است.

وی افزود: برای بازگشت با اتوبوس راهی تهران خواهیم شد. همزمانی با روزهای عید هم ما را در تهیه بلیت دچار مشکل کرد اما مسافرت با اتوبوس در این فوتبالی که نام حرفه ای دارد برای بازیکنان مناسب نیست.

سرپرست پرسپولیس یادآور شد: شرایط تیم ها بسیار به هم نزدیک است و هیچ تیمی از حاشیه امنیت برخوردار نیست و باید دید در هفته های پایانی چه اتفاقی رخ خواهد داد.

پنجعلی درباره اعمال نشدن محرومیت داماش از حضور تماشاگر تاکید کرد: تماشاگران مانند نفس برای فوتبال هستند و ما با نبودن آنها در ورزشگاه موافق نیستیم اما به هر حال قوانین هم باید رعایت شود. در هر صورت تماشاگران پرسپولیس هم امروز استقبال خوبی انجام دادند.

وی درباره درگیری صادقیان و حقیقی در جریان بازی دوستانه با نفت تهران خاطرنشان کرد: درگیری آنها شدید نبود و برخلاف برخی گفته ها خون و خونریزی وجود نداشت. با توجه به تمرینات صبح و عصر و اردوی فشرده در مازندران شاید آنها کمی عصبی بودند که در نهایت از همه بازیکنان و هواداران عذرخواهی کردند و با جریمه نقدی به تمرینات بازگشتند.

انتهای پیام /

ارسال نظر