|
|
کدخبر: ۱۴۹۲۵۸

پیام صادقیان بازیکن پرتلاش و باانگیزه تیم پرسپولیس است که تمام تلاش خود را برای رسیدن به تیم ملی و حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ می کند به همین دلیل به زندگی نامه وی می پردازیم.

به گزارشگروه ورزش باشگاه خبرنگارانپیام صادقیان زاده ۱۰ اسفند ۱۳۷۰ در تبریز است و هم اکنون عضو باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران است و اکنون با شماره پیراهن ۱۱ در پست هافبک برای این تیم بازی می کند.

او در سال ۲۰۰۵-۲۰۰۷ برای باشگاه ملوان بندر انزلی بازی کرد و بعد از آن تا سال ۲۰۱۱ به تیم ذوب آهن اصفهان آمد.

باشگاه های حرفه ای خود را نیز از همان تیمی آغاز کرد که در رده جوانان برای آن بازی می کرد. اولین باشگاه حرفه ای وی تیم ذوب آهن اصفهان بود که در سال های ۲۰۱۳-۲۰۰۹،۵۸ بار برای ذوب آهن بازی و ۸ گل به ثمر رساند.

و بعد از آن در سال ۲۰۱۳ به تیم پرسپولیس تهران آمده و صادقیان در سال ۲۰۰۹-۲۰۰۷ عضو تیم ملی نوجوانان بود و ۱۴ بازی و ۸ گل به ثمر رساند.

وی در سال ۲۰۰۹-۲۰۱۰ به تیم ملی جوانان دعوت شد و ۲ بازی انجام داد.

در سال ۲۰۱۱ نیز به تیم ملی امید ایران دعوت شد و ۱۷ بازی برای تیم ملی انجام داد و ۸ گل به ثمر رساند در سال بعدی یعنی ۲۰۱۲ به تیم ملی ایران دعوت شد و تاکنون ۴ بازی ملی در کارنامه خود دارد.

از افتخارات وی می توان به نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۸۸-۸۹ به همراه تیم ذوب آهن اصفهان، لیگ قهرمانان آسیا و نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۰ به همراه تیم ذوب آهن اصفهان اشاره کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر