|
|
کدخبر: ۱۵۰۴۷۸

سرمربی بایرن مونیخ پیش از رویارویی با منچستریونایتد تاکید کرد این تیم می تواند بایرن مونیخ را شکست دهد.

به گزارشخبرگزاری فارس، منچستریونایتد در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب(سه شنبه) در ورزشگاه اولدترافورد میزبان بایرن مونیخ خواهد بود.

بایرن مونیخ به همراه جوزپه گواردیولا شرایط بسیار خوبی دارد. آنها موفق شدند در فاصله ۶ هفته مانده به پایان بوندسلیگا عنوان قهرمانی را جشن بگیرند و با روحیه ای مضاعف پا به این دیدار خواهند گذاشت.

از سوی دیگر منچستریونایتد شرایط خوبی ندارد و در فاصله ۶ هفته به پایان لیگ برتر انگلیس در رده هفتم قرار گرفته و احتمال دارد نتواند به دیدارهای اروپایی در فصل آینده راه پیدا کند.

جوزپه گواردیولا در مورد رویارویی تیمش با یونایتدها گفت: منچستریونایتد یکی از بهترین تیم های دنیا است. مهم نیست که در حال حاضر در چه شرایطی قرار گرفته است. این تیم بازیکنان بسیار خوبی دارد. دیدار رفت و برگشت ما مقابل آنها می تواند بهترین عملکرد آنها در این فصل باشد. آنها توانایی شکست دادن ما را دارند.

با توجه به آنکه نام تونی کروس، هافبک بایرن مونیخ مدت ها در ارتباط با منچستریونایتد شنیده می شد، گواردیولا در ادامه به صحبت در این مورد پرداخت.

وی در این خصوص اظهار داشت: او قرار بود قراردادش را با بایرن مونیخ تمدید کند اما تاکنون این کار را انجام نداده است. کروس چه قراردادش را تمدید کند و چه نکند در فصل آینده بازیکن بایرن مونیخ خواهد بود.

انتهای پیام / ش

ارسال نظر