|
|
کدخبر: ۱۵۰۵۵۰

هافبک منچستریونایتد پیش از رویارویی با بایرن مونیخ تاکید کرد دیدار امشب هیچ ربطی به فینال تاریخی سال ۱۹۹۹ ندارد.

به گزارشخبرگزاری فارس، تیم های منچستریونایتد و بایرن مونیخ در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب و از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران در ورزشگاه اولدترافورد مقابل هم قرار می گیرند.

رایان گیگز ۴۰ ساله تنها بازیکن بازمانده از فینال تاریخی ۱۹۹۹ است. در آن سال یونایتدها به شکل دراماتیکی در دقیقه های پایانی موفق به زدن دو گل شده و عنوان قهرمانی را از آن خود کردند.

گیگز در مورد رویارویی با بایرن مونیخ در این مرحله گفت: به هیچ وجه در دیدار امشب به فینال تاریخی ۱۹۹۹ فکر نکرده و نمی خواهیم از آن الهام بگیریم. بسیاری از بازیکنان کنونی تیم ما آن قهرمانی را به خاطر نمی آورند. دیدار امشب ما ربطی به آن دیدار ندارد.

زمانی که منچستریونایتد در سال ۱۹۹۹ برای بار دوم در تاریخ خود موفق به قهرمانی در اروپا شد عدنان یانوزای تنها چهار سال داشت. فیل جونز هفت ساله بود، داوید دخیا و رافائل داسیلوا هشت و تام کلورلی و کریس اسمالینگ ۹ ساله بودند.

گیگز بر این باور است که ۱۵ سال از آن فینال گذشته و چهره های زیادی تغییر کرده اند اما باشگاه ها دست نخورده باقی مانده اند.

هافبک ولزی و کهنه کار منچستریونایتد در این خصوص عنوان کرد: بازیکنان تغییر کرده اما باشگاه ها همان حالت سنتی شان را حفظ کرده اند. دو باشگاه بزرگ و تاریخی که قصد دارند فوتبال خوبی به نمایش بگذارند.

انتهای پیام / م

ارسال نظر