|
|
کدخبر: ۱۵۰۶۴۴

لیگ قهرمانان آسیا

خبرگزاری تسنیم: نایب قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا در دیداری خانگی برابر سانفریس هیروشیما تن به تساوی داد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، در دور برگشت از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بعدازظهر امروز(سه شنبه) تیم فوتبال کاوازاکی فرونتاله ژاپن در ورزشگاه کاوازاکی تودوروکی پذیرای وسترن سیدنی واندرِرز استرالیا بود. این بازی که از گروه H برگزاری می شد در نهایت با برتری ۲ بر یک نماینده ژاپن خاتمه یافت.

برای کاوازاکی فرونتاله در این بازی کنگو ناکامورا(۷۴) و ریوتا اوشیما(۸۸) گلزنی کردند. تنها گل وسترن سیدنی را هم لابینوت هالیتی در دقیقه ۲۴ به ثمر رساند. فرونتاله با این برد ۶ امتیازی شد و هم امتیاز وسترن سیدنی در جدول رده بندی این گروه شد.

همچنین از گروه F لیگ قهرمانان آسیا اف سی سئول کره جنوبی در ورزشگاه سانگام پذیرای سانفریس هیروشیما ژاپن بود که این بازی در نهایت با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به اتمام رسید.
برای سئول در این بازی ایل لوک بون(۵۴) و رافائل کاستا دوسانتوس(۹۰ - پنالتی) گلزنی کردند و نماینده ژاپن هم توسط گاکتونوتسودا(۲۱) و سئوک هو هیوانگ(۷۰) به گل رسید. در این دیدار همچنین هیروکی میزوموتو در دقیقه ۸۷ از سانفریس هیروشیما اخراج شد. اف سی سئول با این تساوی ۵ امتیازی شد و با توجه به تفاصل گل بهتر نسبت به سانفریس در مکان دوم جدول رده بندی گروه F قرار گرفت.

پیش از این دیدارها هم سنترال کوئست مارینرز استرالیا در دیداری خانگی یک بر صفر از سد بجینگ گوان چین گذشت. تنها گل این بازی را مارسل سیپ در دقیقه ۷۳ وارد دروازه نماینده چین کرد. سنترال کوئست با این پیروزی ۶ امتیازی شد و به صدر جدول گروه F صعود کرد، بجینگ گوان هم ۵ امتیازی باقی ماند و به رتبه دوم جدول سقوط کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر