|
|
کدخبر: ۱۵۰۶۵۹

تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان ایران امروز سه شنبه برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان راهی تایلند شد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان با ترکیب میر بابک موسوی و رسول آق چلی امروز سه شنبه ۱۲ فروردین ۹۳ ساعت ۱۲ از طریق فرودگاه امام خمینی تهران را به مقصد تایلند ترک کرد.
مازیار هوشمند به عنوان سرمربی این تیم را در مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان چین همراهی می کند.

دبیر کمیته والیبال ساحلی در باره روند شکل گیری و انتخاب این بازیکنان گفت: نفرات اعزامی از بین بیست بازیکن شرکت کننده در اردوها انتخاب شدند که از نظر شرایط جسمانی و تکنیکی در وضعیت مناسبی قرار داشتند.

نادر انصاری با بیان اینکه برای آماده سازی این تیم پنج مرحله اردوی آمادگی برگزار شد، گفت: دو مرحله اردو در تهران، دو مرحله اردو در بندرانزلی و یک مرحله در بندرعباس برگزار شد.

وی تصریح کرد: در اردوی ماقبل آخر در بندرعباس شش بازیکن حضور داشتند که به مدت هفت روز(چهارم تا دهم فروردین ماه) تمرینات خود را برگزار کردند و دو بازیکن برای اردوی نهایی در تهران و اعزام انتخاب شدند.

دبیر کمیته والیبال ساحلی افزود: تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان دو بازی تدارکاتی نیز در روزهای نهم تا ۱۱ فروردین ماه(اردوی تهران) با تیم ملی والیبال ساحلی برگزار کرد و امروز با آمادگی مطلوب به تایلند اعزام می شود.

وی در ادامه با اردوی تیم والیبال ساحلی شهرداری ارومیه و هیات بندرعباس در آق قلا و بندرترکمن اشاره کرد و گفت: این تیم ها با عضویت ملی پوشان والیبال ساحلی ایران که از سوی رضا نائینی سرمربی این تیم انتخاب شدند، ۱۸ فروردین ماه راهی تور آسیایی تایلند می شوند.

وی تصریح کرد: هدف از حضور این ملی پوشان در تور آسیایی تایلند کسب آمادگی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که خردادماه در چین و بازی های آسیایی ۲۰۱۴ کره جنوبی است.

انتهای پیام /

ارسال نظر