|
|
کدخبر: ۱۵۰۹۳۱

لژیونر بوکس کشورمان گفت: اگر مسولان از بوکس حمایت کنند شانس کسب مدال این رشته در المپیک زیاد است.

احسان روزبهانی در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانگفت: کمتر از ۲ ماه دیگر به پایان لیگ نیمه حرفه ای باقی مانده است و قهرمانی با تیم قزاقستان با وجود حریفان قدرتمندی همچون کوبا و آذربایجان بسیار دشوار است.

وی افزود: اگر مسوولان از بوکسورهای ما حمایت کنند در این رشته که ۱۰ وزن دارد قادر خواهیم بود حداقل ۵ مدال در المپیک کسب کنیم. مشکل بزرگ بوکسورهای ایرانی مسائل مالی است که اگر رفع شود مشت زنان هم بدون دغدغه می توانند نتایج بسیار خوبی در مسابقات کسب کنند.

روزبهانی که از لژیونر شدنش راضی است گفت: خوشحالم که به قزاقستان برای ادامه بوکس خود رفتم و از شرایط آنجا راضی هستم. امسال هم اسمم در بوکس حرفه ای رفت. البته همیشه به تیم ملی کشورم خدمت می کنم و در مسابقات همراهش هستم.

وی در خصوص انتخبات فدراسیون بوکس عنوان کرد: به نظرم هیچ کس بهتر از خود ناطق نوری نمی تواند فدراسیون بوکس را بگرداند. وی ۲۵ سال در این رشته بوده و به همه چیز اشراف دارد. اگر مسولان به فکر این رشته هستند باید کمک کنند تا مشکلات مای حل شود.

روزبهانی در مورد آینده خود در لیگ نیمه حرفه ای عنوان کرد: پیشنهادهایی از آلمان و چند کشور دیگر داشته ام البته قزاق ها بسیار علاقه مندند تا دوباره در تیمشان بمانم که بعد از لیگ در این خصوص تصمیم می گیرم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد همین جا از دکتر بهرامی مربی بدنساز که ۳ سال زیر نظر وی کار کردم و همچنین از اردلان دبیر فدراسیون که تمام امور رفت و آمد من بر عهده ایشان بود تشکر کنم و سال خوشی را برای همه مردم ایران آرزو می کنم.

ارسال نظر

پربیننده ترین