|
|
کدخبر: ۱۵۱۱۷۹

مربی تیم ملی تکواندو گفت: همه اردونشینان فعلی تیم ملی تکواندو باید در مرحله دوم انتخابی ها شرکت کنند.

مهدی بی باک در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانبا بیان این مطلب افزود: مرحله اول انتخابی های تیم ملی تکواندو برای تشکیل تیم ملی اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا هشتم فروردین با حضور منتخب مدال آوران و قهرمانان کشور در سال ۹۲ و نیز بهترین های لیگ برتر برگزار شد و ۱۲ نفر به اردوهای تیم ملی اضافه شدند.

وی یادآور شد: ۱۲ بازیکن منتخب به ۱۰ تکواندوکار رنکینگ دار اردوها اضافه شدند اما همه این نفرات فردا باید در مرحله دوم انتخابی تیم ملی شرکت کنند.

مربی تیم ملی تکواندو درباره اردوهای تیم ملی گفت: علاوه بر حضور رنکینگ داران در اردوهای تیم ملی برای شرکت در مسابقات انتخابی المپیک، تکواندوکاران گزینش شده در انتخابی ها هم به این نفرات اضافه می شوند و خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا آماده می کنند.

بی باک افزود: امید عمیدی در وزن ششم به دلیل مصدومیت در انتخابی اول از ابتدا به اردوها نیامد و تکواندوکار دیگری در وزن چهارم نیز به علت مصدومیت همراه با عمیدی در دور دوم انتخابی ها غایب خواهد بود.

وی با بیان اینکه تیم ملی مسابقات سخت و بسیاری در سال ۹۳ پیش رو دارد، تصریح کرد: علاوه بر مسابقات قهرمانی آسیا در خرداد ماه، تیم ملی ۲۰ فروردین عازم تورنمنت آلمان می شود که دارای ذنکینگ جهانی برای کسب امتیاز المپیک ریو است.

انتهای پیام /

ارسال نظر