|
|
کدخبر: ۱۵۵۹۰۸

بازیکنان سختی های زیادی را تحمل کردند

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم روزهای سخت است و ان شاءالله نتایج به گونه ای خواهد بود که پرسپولیس به حق واقعی خودش برسد.

به گزارشخبرگزاری فارسو به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، علی پروین درباره هفته پایانی رقابت های لیگ برتر گفت: تیم فوتبال پرسپولیس در خارج از خانه بازی سخت و مهمی در پیش رو دارد. تصورم این است که پرسپولیس در صورت برتری مقابل استقلال خوزستان می تواند از جایگاه بهتری برخوردار شده و در جدول رده بندی نهایتاً در رتبه ای بایستد که حداقل با سهمیه آسیا همراه باشد.

وی ادامه داد: نفت، فولاد، استقلال و سپاهان تیم های خوبی هستند که در هفته پایانی مثل پرسپولیس نمی خواهند فرصت کسب عنوان قهرمانی و سهمیه آسیا را از دست بدهند، اما تیم های مقابل نیز برای ارائه فوتبالی جوانمردانه و پاک و رسیدن حق به حق دار ان شاءالله با تمام توان و وجودشان بازی خواهند کرد و امیدوارم که جمعه نتایج بین تیم های مدعی به گونه ای باشد که پرسپولیس و هواداران به آنچه که لیاقت و شایستگی اش را دارند، دست یابند.

پروین تصریح کرد: پرسپولیس در فصل جاری مشکلات زیادی داشته و واقعیت را باید قبول کنیم و تعارف هم نداشته باشیم. این بچه ها با مشکلات زیادی مواجه شدند و دردسرهایی داشتند که حتی زندگی شخصی شان را با مشکلاتی مواجه کرده است. آنها درست است که در یکی دو مقطع به وضعیت موجود انتقاد کرده و تصمیماتی گرفتند اما در مجموع بسیار صبور بوده و با درک شرایط به فکر سربلندی پرسپولیس و هواداران بودند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: آنها غیرت خودشان را نشان دادند و حق شان این هجمه ها و این اتفاقات نبوده است. ما باید واقعیت ها را بگوییم و روی حقایق سرپوش نگذاریم. پرسپولیس از نظر کلی شایسته کسب عنوان قهرمانی و حداقل سهمیه آسیایی است. من بسیار امیدوارم و مثل هواداران برای سربلندی تیم محبوبم در پایان فصل دعا می کنم که فردا نتایج به گونه ای باشد که پرسپولیس و این بازیکنان به حق خودشان برسند. به هر حال در این مدت اتفاقات زیادی رخ داده است اما هرچه بوده گذشته و فردا روز سرنوشت پرسپولیس و بسیاری از تیم های مدعی و حتی قعرنشین است.

پروین عنوان کرد: این بازیکنان نشان داده اند که مسائل مالی برایشان در اولویت اول نبوده. آنها به خاطر هواداران و سربلندی تیمشان خیلی سختی ها را به جان خریدند و بسیاری مشکلات و وعده های تحقق نیافته را تحمل کردند و من امیدوارم فردا همه چیز دست به دست هم داده و اتفاقاتی رقم زده شود که پرسپولیس و اعضای تیم به آنچه شایستگی اش را داشته اند، دست یابند و این هواداران که در این سال ها خون دل های زیادی خورده اند، شاد خوشحال و سربلند باشند. چه چیزی می تواند بهتر از شاد بودن ۳۰ میلیون ایرانی باشد.

علی پروین در پایان گفت: به طور حتم بازیکنان پرسپولیس فردا با تمام وجود برای کسب سه امتیاز به میدان خواهند رفت و هواداران خوزستانی نیز حمایت خود را از تیم دریغ نخواهند کرد و دیگر هواداران نیز دعا می کنند تا پرسپولیس با دست پر و کسب سه امتیاز از زمین خارج شده و نتایج سایر تیم ها نیز به نفع تیم پرسپولیس باشد. در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نبوده و هر اتفاقی ممکن است رقم زده شود. در وهله اول پرسپولیس باید به فکر کسب سه امتیاز باشد تا در صورت توقف و ناکامی حریفان افسوس نخورد که چرا فرصت را از دست داده.

وی در پایان با اشاره به اینکه امیدوارم فردا روز خوب و خاطره انگیزه و به یاد ماندنی برای هواداران باشد، یادآور شد: یاد اولین دوره لیگ حرفه ای می افتم که ما در تهران پیروز شدیم و رقیب ما در انزلی نتوانست امتیاز لازم را کسب کند. فردا هم می تواند روزی باشد که پرسپولیس دل هوادارانش را شاد کرده و به حق خودش که قهرمانی یا حداقل کسب سهمیه آسیاست، برسد.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر