|
|
کدخبر: ۱۵۵۹۸۶

به سازمان لیگ و تاج نمره قبولی می دهم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ما باید به دنبال ثبات باشیم و من از صعود در رنکینگ نه خوشحال هستم و نه راضی.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، علی کفاشیان در خصوصصعود ۵ پله ای ایران در آخرین رده بندی فیفااظهار داشت: این رده بندی به خاطر صعود به جام جهانی و نتایج تیم ها تغییر کرده اما به نظر من نباید به رنکینگ فکر کنیم. ما باید خودمان را تثبیت کنیم و باید حرف اول را در فوتبال آسیا چه در جوانان و چه در تیم های پایه بزنیم.

وی افزود: ممکن است یک تیم شکست بخورد ولی در رنکینگ جایگاهش تغییری نکند ولی من نه از این رده بندی و صعود نه خوشحالم و نه می توانم بگویم که راضی هستم.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه به سازمان لیگ امسال چه نمره ای می دهد گفت: نمره دادن باید در جهت های مختلف باشد اما به تاج و سازمان لیگ نمره ۱۷ _ ۱۸ و نمره قبولی می دهم.

کفاشیان در خصوص لیگ امسال نیز گفت: با توجه به کم شدن جمعیت در ورزشگاه ها فکر می کنم سطح لیگ راضی کننده نبود چون اگر کیفیت لیگ خوب بود مردم را به سمت ورزشگاه ها می کشاند. همچنین امسال باشگاه ها علاوه بر لیگ در لیگ قهرمانان آسیا هم چندان خوب کار نکردند.

وی در خصوص اینکه از نظر او چه تیمی بهترین تیم لیگ امسال بود گفت: من نمی توانم از همه تیم ها نام ببرم ولی ۵-۶ تیمی که در روز آخر برای قهرمانی می جنگند جزو بهترین تیم های امسال بودند. البته فولاد و نفت تهران امسال تحسین برانگیز ظاهر شدند.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که امسال تعامل لیگ با تیم ملی را چطور ارزیابی کرد گفت: از نظر اداری لیگ با تیم ملی تعامل داشت ولی کی روش از آمادگی بازیکنان در لیگ برتر راضی نیست. او به همین خاطر از یک ماه زودتر بازیکنان را می خواهد تا به شرایط ایده آل برساند و از نظر فنی از آماده سازی بازیکنان در لیگ راضی نبود.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر