|
|
کدخبر: ۱۵۵۹۹۵

سرمربی تیم هندبال ثامن الحجج مشهد:

علیرضا حبیبی گفت: لیگ برتر هندبال با تعطیلی ۴ ماهه خود باعثضررهمه ی تیم های لیگ برتری شد.

علیرضا حبیبی سرمربی تیم هندبال ثامن الحجج مشهد در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار کرد: برای حضور در دیدار مقابل ثامن الحجج سبزوار فردا عازم این شهر هستیم.

بازی سختی پیش رو داریم این بازی جدال صدر جدولی هاست. تیم ما درایام تعطیلات هیچ تمرینی نداشت و درحال حاضر بازیکنان از آمادگی مطلوبی برخوردار نیستند.

حبیبی گفت: این درشرایطی است که تیم ثامن الحجج سبزوار از بازیکنان خوبی بهره می برد و بیشتر بازیکنان تیم ملی را در اختیار دارد.

وی ادامه داد: همچنین از شرایط میزبانی نیز استفاده می کند. ما تمام تلاش خودمان را به کار خواهیم برد و برای پیروزی در این بازی به میدان می رویم. تیم ثامن الحجج سبزوار تقریبا قهرمانی خود را مسجل کرده است.

تیم ماهم برای کسب مقام دوم جدول وکسب سهمیه جام باشگاه های آسیا به پیروزی در برابر ثامن الحجج سبزوار احتیاج دارد.

وی در ادامه در رابطه با برنامه ریزی لیگ برتر افزود: لیگ برتر هندبال قراربود از تیرماه سال قبل آغاز شود امابه دلیل عدم آمادگی تیم ها برای بستن تیم خود لیگ برتر با تأخیر شروع شد و تیم ها در اواسط لیگ به دلیل حضور تیم ملی در مسابقات بین المللی با وقفه ۴ ماهه لیگ روبه رو شدند.

این وقفه لطمه زیادی به تیم ما زد. امسال مسابقات زیادی برای تیم ملی در پیش رو است و حجم کاری و فدراسیون بسیار زیاد است. فدراسیون باید برای لیگ برتر سال بعد را زودتر آغاز کند تا همانند لیگ امسال دچار مشکل نشویم و بازیها را در موعد خود به پایان برسانیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر