|
|
کدخبر: ۱۵۶۰۰۴

با پایان یافتن دوره های سوم و چهارم دیواره نوردی ایمن که در شهرکرمانشاه و با حضور ۲۰ تن از سنگ نوردان این شهر طی روزهای ۱۲ تا ۲۰ فروردین و در منطقه بیستون برگزار گردید.

به گزارشگروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛با پایان یافتن دوره های سوم و چهارم دیواره نوردی ایمن که در شهرکرمانشاه و با حضور ۲۰ تن از سنگ نوردان این شهر طی روزهای ۱۲ تا ۲۰ فروردین و در منطقه بیستون برگزار گردید، احکام حاضران در دوره صبح روز چهارشنبه ۲۰ فروردین با حضور «رضا زارعی» رییس فدراسیون و «مجتبی جوهری» رییس اداره ورزش استان در محل تربیت بدنی به شرکت کنندگان اعطا گروید.

در این جلسه مربیان دوره «دنیل دولک» و «گی البرت» ضمن بیان گزارشی از دوره اهداف حضور خود در ایران و کرمانشاه را بیان نمودند. همچنین «ابراهیم نوتاش» گزارشی از دو جشنواره بیستون در سالهای ۸۹ و ۹۱ را ارایه نمود و ابراز امیدواری کرد با همکاری سنگ نوردان کرمانشاه در ترمیم مسیرهای دیواره بیستون، شرایط برگزاری سومین جشنواره در مهرماه سال ۹۳ فراهم آید.

لازم به ذکر است به منظور هماهنگی های لازم جهت برگزاری جشنواره سوم بیستون، عصر همان روز دیدارهایی با معاون سیاسی امنیتی استان آقای «آذرمی» و معاون عمرانی استان آقای «مجتبی نیک کردار» نیز برگزار گردید.

همچنین جهت هماهنگی های لازم با مسئولین کاروانسرای بیستون، با حضور مسئولین تربیت بدنی و هیئت کوه نوردی استان از کاروانسرای بیستون نیز بازدید به عمل آمد.

انتهای پیام /

ارسال نظر